Reklamlar
Hayat 2019-12-28 03:29:56 Karakaya

Hukuki Hizmet Anlayışı

Özsular Hukuk Bürosu , hukuki danışmanlık ve dava takibi alanlarında bürosunun kurulduğu Iğdır ili başta olmak üzere avukat Sefa Özsular ve uzman kadrosu ile faaliyet gösteren saygın bir bürodur. Yıllara dayanan bilgi birikimi, iş tecrübesi, müvekkillerinin memnuniyet ve haklarını en üst düzeyde gözeten anlayışı ile kaliteli ve sonuç odaklı hukuki bir hizmet almak için kapısı çalınan güvenilir, ilkeli hukuk büroları arasındadır. Referansı, müvekkilleri olan Özsular Hukuk Bürosu, sahip olduğu teknik altyapı ile de teknolojik gelişmeleri yakından takip eden çağdaş bir büro anlayışına haiz.

 

 Hukuki Hizmet Alanları 

 

 Özsular Hukuk Bürosu, kamu hukuku, özel hukuk ve karma hukuk alanlarında müvekkillerinin hukuki danışmanlık ve dava avukatlıklarını özenle, hukuki meslek etik kuralları ve Avukatlık Kanununa uygun olarak güven ve dürüstlük ilkelerini prensip edinerek uzman hukukçu vasfına sahip avukat kadrosu ve uzman personeli ile birlikte yerine getirmektedir. Özel hukuk alanında; Aile hukuku, Kişiler hukuku, Gayrimenkul-Eşya hukuku, Miras hukuku, Tazminat hukuku başta olmak üzere hizmet vermektedir. Kamu hukuku alanında; Ceza hukuku, İcra ve İflas hukuku çalışma konularıdır. 

 

 Karma hukuk olarak İş hukuku ve Tüketici hukuku alanında müvekkillerinin hukuki süreçte yanlarında olan Sefa Özsular, özellikle faaliyet gösterdiği Iğdır'da Iğdır avukat olarak danışmanlık alanlarında da her türlü hukuki taleplerine yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yargıtay kararlarını, içtihatlarını, kanunlarda ve ilgili tüm mevzuatlarda olan değişiklikleri güncel olarak izleyen ve bu konuda gerekli bilgilendirmeleri müvekkillerine bildiren büro; mesleki sorumluluklarını hakkı ile yerine getirmektedir. Müvekkillerini dosyaları ve hukuki süreçler hakkında zamanında bilgilendirmeye önem vermektedir. 

 

 Hedefleri 

 

 Özsular Hukuk Bürosu , müvekkillerinin haklarını hukuki mevzuata, hakkaniyete uygun bir şekilde elde etmeleri için hukuki mücadelesini onlarla beraber sonuna kadar yürütmeyi hedefler. Müvekkillerinin haklarını korur ve savunurken, sır saklama yükümlülüğü çerçevesinde hareket eder. Hakkın yerine gelmesinde, mesleki etik kurallarına uygun hareket ederek hukukçu kimliğinin saygınlığını korumayı gözetir. 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek