Reklamlar
Ekonomi 2020-09-12 04:43:50 Karakaya

Hurdanızı Mertsan Hurda ile Nakite Dönüştürün

Hurdanızı yüksek fiyatlardan alacak hurdacı mı arıyorsunuz? Mertsan Hurda ile tüm hurdanızı zahmet etmeden kolayca satın. Hurda sektöründe ki öncü firmalardan olan Mertsan, tüm müşterilerine istisnasız yüksek fiyatlar sunuyor.


Yüksek tekliflerini ise diğer hurdacı firmalara göre minimum kar oranları ile sağlıyor. Sürümden kazanmayı amaçlayan teklif stratejisi ise tüketicileri geri dönüşüme teşvik eder nitelikte.


Türkiye'de yaklaşık olarak 1.5 milyar ₺ değerinde ki atığın çöpe gittiği düşünülürse eğer tüketiciler olarak geri dönüşüme daha çok önem vermeliyiz. Geri dönüştürülmesi halinde yüksek enerji tasarrufu sağlayan hurda metaller ise toplam atık miktarının %4' ünü oluşturmaktadır. Hurda metaller, diğer atıklardan farklı olarak geri dönüştürüldüğünde yapısal özelliklerini kaybetmezler ve tekrar tekrar geri dönüştürülebilirler.

 


Bu yüzden hurda metaller diğer malzemelere göre daha değerli ve daha çok alım satımı yapılır. Belirli bir süre kullanıldıktan sonra atıl duruma geçen metallerin geri dönüştürülmesi ile %95 oranlarında enerji tasarrufu sağlamak mümkün. Bu enerji tasarrufunun ise hem ülke ekonomisine hemde geleceğimize birçok faydası bulunmaktadır.


 

Hurdacı Olarak Mertsan Hurda' nın Sağladığı Kolaylıklar Nedir?

 

İstanbul, birçok sektörde olduğu gibi hurdacılık sektörününde kalbi konumundadır. Birçok hurdacının bulunduğu İstanbul'da, Mertsan Hurda ise hem Avrupa yakasında hemde Anadolu yakasında hizmet veriyor. Yani İstanbul’da hurdacı telefonu arıyorsanız Mertsan Hurda’nın oldukça profesyonel çözümler sunacağına emin olabilirsiniz.

Mertsan Hurda'nın Avantajlar Neler Diyorsanız;
 

 1. Belirli Oranda Daha Yüksek Teklifler
 2. Tüm İstanbul için Ücretsiz Keşif
 3. İstenilen Adresten Hurda Satışı
 4. Yüksek İşlem Hacmi ve Nakit Ödeme

 

Hangi Hurdaları Satabilirim Diyorsanız;
 

 • bakır hurdası
 • demir hurdası
 • alüminyum hurdası
 • sarı hurdası
 • hurda kablo çeşitleri
 • krom, nikel hurdası
 • çelik hurdası
 • akü hurdası
 • çinko hurdası
   
 1. gibi değerli sayılan tüm hurda metallerin satışını yapabilirsiniz.

   

Hangi Hurdacı Hizmetleri Alabilirim Diyorsanız;
 

- Çelik çatı ve konstrüksiyon sökümü yaptırabilirsiniz

Çelik sistemlerle yapılan yapıların ve çelik çatı sökümleri için ücretsiz keşif hizmeti ile fiyat alabilirsiniz.

 

- İkinci el lokanta malzemeleri satabilirsiniz

İş değişikliği veya herhangi bir sebeple satmak istediğiniz tüm ikinci el lokanta malzemelerini Mertsan Hurda aracılığı ile istediğiniz adresten satabilirsiniz.

 

- Fabrikalara konteyner hizmeti alabilirsiniz

Bir diğer hizmeti ise, fabrikalara konteyner hizmetidir. Mertsan Hurda’ nın bırakacağı konteyner ile fabrikanızda hurdanızı kolayca biriktirebilirsiniz.

 

- İkinci el konteyner alabilir veya satabilirsiniz

Çeşitli inşaat ve yaşam alanları için oldukça kullanışlı olan konteynerler yine çeşitli amaçlar ile alınıp satılabilmektedir. Mertsan Hurda ikinci el konteyner alım satımı konusundada tüm İstanbul için hizmet verdiğini belirtmek isteriz.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek