Reklamlar
Eğitim 2020-12-16 17:19:12 Karakaya

ILAC Dil Okulları Ve Fiyatları

 Kanada’nın ödüllü dil okullarından birisi olan ILAC dil okulu; Sunduğu yüksek eğitim kalitesi ve Türkiye’deki öğrencilere özel ücretlerle isminden sıklıkla söz ettirmektedir.

Başlangıç seviyesinden, ileri seviyeye kadar birçok farklı ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik programlar sunulmaktadır. 

 Toronto ve Vancouver’daki merkezlerinde modern ve konforlu kampüslerinde öğrencileri kabul ediyor.  ILAC dil okulları avantajlı eğitim maliyetleriyle öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. 

Neden ILAC Dil Okulları 

  ILAC dil okulları, birçok ödüle layık görülmüştür. Bir eğitimin ötesinde, bir deneyim sunmaktadır. Şehir merkezlerinde yer alan kampüslerinden çıktıktan sonra daha fazla pratik yapmak için şehirde tur atabilirsiniz. 

  • 4 haftadan başlayan sürelerle eğitim programları sunmaktadır. 
  • Toronto ve Vancouver’daki merkezlerinde eğitim vermektedir. 
  • ILAC dil okulu fiyatları; ABD veya alternatifi ülkelere kıyasla çok daha avantajlıdır. 
  • ILAC dil okulu, başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sunulmaktadır. 
  • Sayısız sosyal aktivite. 

ILAC Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

  ILAC dil okulu fiyatları birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Ne kadar süre eğitim alınmak istediği, hangi eğitim programının seçileceği ve konaklama türü gibi birçok durum daha eğitim maliyetlerini doğrudan etkilemektedir. 

 Okul ücreti dışında dikkat edilmesi gereken en önemli gider; Konaklama maliyetidir. Konaklama maliyeti tamamen sizin yapacağınız seçime göre ücretlendirilir. 

Aşağıdaki ILAC dil okulu fiyatları konaklama haricidir!

4 Hafta

1032 CAD

8 Hafta

2064 CAD

12 Hafta

2976 CAD

16 Hafta

3968 CAD

24 Hafta

5160 CAD

28 Hafta

6020 CAD

36 Hafta

7740 CAD

  

ILAC Dil Okulu Başvurusu Nasıl Yapılır ?

 Toronto veya Vancouver’daki merkezlerinde eğitim programlarına katılabilirsiniz. Eğitim, kabul, konaklama ve vize gibi birçok prosedür vardır. Bu aşamaları kolaylıkla atlatmak ve bir an önce Kanada’daki eğitim programlarına katılmak istiyorsanız: Ilac dil okulu başvurunuzu yetkili temsilcisi olan ilacdilokulu.com ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek