Reklamlar
Teknoloji 2017-09-25 17:54:19 Karakaya

İnançlarınıza göre konuşma ve paylaşım platformları

Sohbet adreslerinde dini açıdan hassasiyeti bulunan insanlar içinde düşünülmüştür.
Dini sohbet platformlarına girdiğinizde karşınıza 18 yaşından küçüklerin girişi yasak olduğu bir uyarı çıkar. Daha sonra kullanıcı adınızı uygun olması şartıyla kabul edilir. Hangi dine mensup iseniz bu platformlarda ona dine uygun sohbet odaları mevcuttur. Bu platformlarda sizin inandığınız dine kimse saygısızlık göstermez. Bilgisayarı kullanan ebeveynler çocuk kilidi kullanarak 18 yaşından küçüklerin girmesi zorlaşmaktadır.

Artık yalnız değilsiniz
Canlı sohbet siteleri ile bulacağınız yeni arkadaşlar, yeni aşklar bularak yalnızlığa kesin çözümdür. Bu sitelerde tanışacağınız kişileri kendi zevklerinize uygun olup olmadığını gönül rahatlığı ile seçmeniz mümkündür. Evde tek başınıza ne yapacağınızı bilmiyorsanız ve çok sıkıldıysanız, bilgisayarınızdan ve ya mobil cihazlarınızdan kolaylıkla sohbet sitelerine erişebilirsiniz. Kendinizi kapatmak, sıkılmak yerine sosyalleşeceğiniz yeni arkadaşlar, yeni dostlar bu platformda edinebilirsiniz. Eski, yorucu ve yalnızlık hissettiğiniz hayatınızdan kopup yeni koca bir nefes alarak günlerinizi geçirebilirsiniz.

Görüntülü sohbet ile artık daha güvenilir

Sohbet odalarında konuştuğunuz kişilerle sadece fotoğraflarla kalmayıp, görüntülü konuşarak güveninizi kazanmasını yardımcı olursunuz. Daha çok kişiler ile tanışarak ruh eşinizi bulmanızı kolaylaştırır.
Görüntülü konuşmak, yalan bilgiler ve sahte hesaplar ile olan şüphenizi ortadan kaldırır.
Sohbet odaların üyelik işlemleri tıpkı Skype gibi ön kayıt aşamaları mevcuttur. Bütün bunlar sayesinde daha güvenilir platformlar ile sizlere hizmet sunmuş olunur.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek