Reklamlar
Hayat 2021-06-14 03:22:39 Karakaya

İstanbul Araç Kiralama

Farklı nedenlerden dolayı tercih edilen İstanbul araç kiralama hizmeti insanların ticari ya da binek araç ihtiyacını karşılar. Kısa süre için kiralanabildiği gibi aynı zamanda uzun süre içinde araç kiralama tercihi yapılabilir.

Kiralama işlemi anlık olarak ihtiyaçların çok kısa süreler içerisinde çözülmesini sağlar. Kiralanan araç ile gün içerisinde gerekli olan tüm ihtiyaçlar karşılanabilir. Sabiha Gökçen araç kiralama hizmeti sayesinde her bütçeye uygun model ve tipte seçilen otomobiller konforlu yolculuk imkanı sağlar.

Lüks Ve Konforlu Araçlar

İnsanlar bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun lüks ve konforlu araçlar tercih eder.  Araç kiralama hizmetinin en büyük avantajı uzun süreli kiralama işlemlerinde sunulan seçeneklerden yararlanılır.

Uzun vadede kiralanan araçlar hem çok daha ekonomik hem de çok daha fazla kazanç sağlar. Kiraladığı aracını havalimanından teslim almak isteyen sürücüler İstanbul havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanır.

Aracın teslim alınmasına en az 24 saat kala elektronik posta yolu ile uçuş bilgilerinin iletilmesi halinde uçak rötar yapsa dahi kiralanan aracın havalimanından teslim alınması sağlanır.

Araç Kiralama Avantajları

Araba kiralama hizmetlerinin birçok avantajı vardır

  • Sürücü muayene ücreti ödemek zorunda değildir
  • Araç vergisi ve sigorta ödenmez
  • Araç satın almaya gerek kalmaz
  • Motorlu taşıtlar vergisi ya da özel tüketim vergisi gibi vergiler ile uğraşılmaz
  • Konforlu bir yolculuk yapabilmek için araba satın alarak faiz yükü altına girmeye gerek kalmaz
  • Servis ücreti ödeme problemi ortadan kalkar
  • Kiranın bitiminden sonra yeni bir araç kiralama imkanı vardır
  • Kira süresi bitmeden başka bir araç tercih edilebilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Araç kiralamak isteyenlerin kiralama işleminden önce dikkat etmesi gereken detaylar hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Öncelikle sürücü yaşı 21'in üzerinde olmalıdır, daha üst sınıf araçlar için yaş sınırı 25'dir. Ayrıca lüks ve büyük araçlar için sürücülerin en az 28 yaşında olması gerekir.

Araç kiralamada tercih edilen araca göre ehliyetin süresi bulunmaktadır, araç kiralama işlemlerinde en az 2 yıllık ehliyete sahip olmak gerekir. Ve en önemlisi kilometre sınırıdır, kiralanan araçta kilometre sınırı varsa aşılması halinde kira bedelinin dışında ayrıca aşım ücreti uygulanır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek