Reklamlar
Hayat 2020-05-28 02:50:23 Karakaya

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinden olan Kılıçaslan Nakliyat, 2010 yılında şehrin kartal ilçesinde nakliye ve eşya depolama hizmeti vermeye başlamış olan bir firmadır. Özverili bir şekilde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti verirken memnun müşteri profilini genişletmek de en önemli amaçlarımız arasındadır. Şimdi nakliye ve eşya depolama servisiniz hafife alan ve eşyalarınıza sizin kadar değer vermekten geri kalan birçok şehir içi evden eve nakliyat firması, taşımacılık sektörüne de yük olmaktadır. Kullanıcıya özgün ve zahmetsiz bir nakliyat hizmeti için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.

Kılıçaslan Nakliyat kimdir ? Profesyonellik gerektiren ev taşıma hizmetini yerine getirmek için, uzman eleman kadrosuna sahip olan firmamız, faaliyet gösterdiği ilk zamandan beri, şehirler arası, şehir içi evden eve nakliyat ve eşya depolama taleplerinizi uygun ücretle yerine getirmektedir. Eşyalarınızın bu süreçte depolanması, paketlenmesi ve istediğiniz saatte ve şekilde yeni evinize yerleştirilmesi, firmamız çalışanlarının ustalıkla gerçekleştirdiği servis kapsamındadır. Nakliye hizmetinin sadece ev taşıma olmadığının farkında olan firmamız, bunun için bünyesinde bulundurduğu usta elemanları ile de monte olarak taşınması gereken eşyalarınızı özenle taşımakta ve yeni evinizde yeniden monte edilmektedir.

İstanbul da faliyet gösteren nakliyat firması olarak, şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri için, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için ekspertiz hizmetini şirket sahibi tarafından bizzat evinizde gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat edilmesi gereken eşyalarınızın önceden tespit edilmesi, daha profesyonel ve kusursuz bir hizmet kalitesi sağlayacağı için, her müşterimiz bu hizmetimizden ücretsiz yararlanmaktadır. Kırılması olası olan cam mutfak eşyaları kaliteli malzemelerle paketlenerek kırılmadan yeni evinize ulaşması sağlanmaktadır. Güler yüzü hizmet anlayışından eksik etmeyen Kılıçaslan Nakliyat, şehir içi evden eve nakliye hizmetlerini gün sonunda yeni evinizde olacak şekilde hızlı ve sorunsuz gerçekleştirmektedir. Çözüm odaklı ve teknolojik bir nakliyat firması olan İstanbul içi ve şehirler arası evden eve nakliyat işleriniz için tereddüt etmeden firmamızı aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Şirket bilgileri;
Websitesi : https://kilicaslannakliyat.com/
E-mail ; info@kilicaslannakliyat.com
Tel : 05321681311
Adres : Atalar Mahallesi, Aydın Sokak 6/A Kartal / İstanbul

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek