Reklamlar
Gündem 2020-09-23 13:11:36 Tufan

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul kombi servisi ihtiyacına cevap verebilecek konumda olan; Kombitamirim işletmemiz, bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

 

İstanbul’da ikamet eden kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de; kaliteli, işini zamanında teslim eden kombi servisleridir. Kombi kullanıcılarının, güvenebileceği kombi servislerine ihtiyaçları vardır ve bu durum onların en doğal haklarıdır. Servisimiz bu alanda kendisini kanıtlamış olup; kombi tamiri, kombi bakımı ve petek temizliği gibi detaylar başta olmak üzere birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Tamir ve bakıma ek olarak; kombi kurulumu ve kullanıma hazır hale getirilmesi servisimizce yerine getirilmektedir.

Bünyemizde görevli olan personeller, işlerinde uzman kişilerden oluşur. Teknisyenlerimiz gerekli olan tüm eğitimleri almış, işlerinde uzman kişilerdir. Sizin konforunuzu ve güvenliğinizi sağlamak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İstanbul kombi servisi konusunda bu gibi detayları göz önünde buldurmak sizin yararınıza olacaktır.

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan bu cihazlar her ne kadar hassas yapıya sahip olsalar da, aynı zamanda oldukça dayanıklı cihazlardır. Buradaki hassasiyet; cihazların bakımları ile alakalıdır. Kombilerinizin bakımları düzenli bir şekilde yapılmış ise; uzun süre sorunsuz bir şekilde görevlerini yerine getirirler. Bakımlarının yapılması ile birlikte servis seçimi de oldukça önemlidir.

İstanbul Kombi Servisi Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

Kombi servisi tercih etmeden önce bazı detayları göz önünde bulundurmanız büyük önem taşır. Bunların başında; servisin güvenilirliği ve tecrübesi gelir. Kombi servisinde görev yapan kişilerin bu alanda uzman olması ve bununla birlikte müşterilerden gelen şikayetleri çok iyi değerlendirmesi gerekir. Aynı zamanda ortaya çıkan bu şikayetleri çok hızlı bir şekilde gidermekle yükümlüdürler. Bünyemizde görevli olan personeller, siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirirken, olası arıza durumlarının da önüne geçmek için öngörülen tüm kontrolleri gerçekleştirirler.

Servisimiz, kombi tamiri ve kombi bakımı işlemlerini aynı anda gerçekleştirir, bu sayede cihazlarınızı daha verimli bir şekilde kullanmaya başlamış olursunuz. Kontrol esnasında değişmesi gerekli olan parçalar değiştirilerek olası arızaların önüne geçilir. Yapılacak olan tüm işlemler servisimizce garanti kapsamı içerisinde yer alır. İstanbul kombi servisi ihtiyacında web sayfamız üzerinde yer alan numaralardan bize ulaşabilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Yapmış olduğumuz işler:

  • Kombi bakımı
  • Kombi petek temizliği
  • Kombi tamiri ve kombi arızaları ile ilgili destek
  • Kombi yedek parça değişimi

Gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Servisimiz; sunmuş olduğu hizmeti belirtilen süre içerisinde müşterisine teslim eder. Onarım ve bakıma ihtiyacı olan cihazlarınızın onarım süresi 24 saat olup, bu süre kesinlikle aşılmaz. 24 saat içerisinde cihaz sorunsuz bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Bu gibi detaylar göz önünde bulundurulduğunda, servisin önemi ortaya çıkmaktadır.

Kombi Bakımı Ve Kombi Tamiri

İstanbul kombi servisi denince akla gelen ilk hizmet; kombi tamiri ve kombi bakımı olmaktadır. Servisimizin sunmuş olduğu bu hizmetler; cihazınızın daha sağlıklı ve verimli çalışmasına olanak sunar. Arıza görmüş ya da bakımı gelmiş olan kombilerinizin bir an önce bakımlarının yapılması gerekir. Uzun süre bu şekilde bekletmek cihazınıza daha fazla zarar verecektir. Bununla birlikte bakımlar ne kadar fazla aksatılırsa; cihazınız o derece fazla hasar alır. Servisin uygun gördüğü aralıklar çerçevesinde bakımların yapılması, cihazlarınızın sorunsuz ve performanslı çalışmasına katkı sağlar.

Kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi bakımının, mutlaka işinde uzman servis tarafından yapılması şarttır. Kişi, kullanmış olduğu cihazın bakımını yapamadığı gibi bu konuda tecrübe sahibi olması gerekir. Kullanmakta olduğunuz bu cihazların oldukça hassas cihazlar olduğunu hatırlatırız.

  • Adresinize gelen ekip, kombi içerisinde bulunan kirli suyu boşaltarak gerekli kontrolleri yapar
  • Gençleşme tankının basınç derecesi kontrol edilir
  • Kombi ateşleme sistemi kontrol edilir
  • Yanma haznesinin bakımı ve temizliği sağlanır

Yapılacak bu işlemlerin ardından güvenlik amacı ile ateşleme sistemleri tek tek gözden geçirilir. Son olarak tüm kontroller tekrar kontrol edilir ve sorunsuz bir şekilde müşteriye teslimi yapılır. Kombi bakımı ücreti ve kombi servisi ücretinin en çok merak edilen konular arasında yer aldığını görüyoruz. Kombi bakım ücreti; insanlar tarafından korkulu bir hal almış olsa da, sanıldığının aksine fiyatların çok uygun olduğunu söylemek isteriz. Kombi periyodik bakım ücreti konusunda fikir sahibi olmak için servisimizi aramanız yeterli olacaktır. İstanbul acil kombi servisi hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz.

Neden “Kombi Tamirim” Servisini Tercih Etmeliyim?

Servisimiz “Kombitamirim” vermiş olduğu hizmetler sayesinde büyük müşteri kitlesine ulaşmış durumdadır. Bu başarımızı; dürüst ve disiplinli çalışmaya borçluyuz. İstanbul halkına teşekkürümüzü bir borç bilir ve her zaman onların yanında olduğumuzu belirtiriz. Sizler de bizimle çalışarak sorunsuz hizmetimizden faydalanabilir, güven içerisinde yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Ayrıca, İstanbul acil kombi servisi hizmetimizden de yararlanmış olursunuz.

İstanbul’un büyük bir bölümünde faaliyet gösteren servisimiz; her türlü sorunda siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktadır. Soru ve isteklerimiz için 0212 667 06 71 no’lu hattımızdan bizlere ulaşabilir, hızlı servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek