Reklamlar
Kültür Sanat 2020-05-07 02:43:21 Karakaya

İzlemesi keyifli hint filmleri

Film sektöründe ayrı bir yeri olan Hint filmleri her kesim tarafından çok izlenen filmlerdir. Başarılı konu ve oyuncuları olan Hint film sektörü artık eskilerde olduğu gibi dans üzerine kurulu değildir. En son çıkan Hint filmlerine baktığımızda farkı hemen anlamak mümkündür. Komedi, aşk, psikoloji, gerilim, politik ve buna benzer hemen her konuda Hint filmleri izlemesi çok keyiflidir. 

Hint Filmleri Örnekleri

2019 yapımı ''URİ'' adındaki hint filmi Hindistan'da yaşanmış bir olayı anlatmaktadır. Hint ordusunun operasyonunu konu alan film başarılı yapıtlardandır. Diğer en son çıkan filmler ''96 filminin konusu 1996 yılında aynı lisede okuyup birbirine aşık olan çiftin 20 yıl sonra bir araya gelip anılarını tazelemesini anlatıyor.

Vada Chennai konusu mafya çetesinin tuzağına düşen bir balıkçının hikayesini Bharat bir ailenin özgürlük mücadelesini, Kesari efsana savaş saragarhi savaşını, The Sky Is Pink kendisine kemik iliği nakli yapılması gereken Aisha Chaudhary'nin yaşamını, Saaho dünyadaki güç savaşlarını konu alan'' filmlerdir. Hint filmleri sürükleyici ve düşündürücü filmlerdir. 

Hint Filmleri Özellikleri

En çok izlenen Bollywood filmleri ülkenin tüm özelliklerini de gözler önüne seriyor. Hint filmleri ile özdeşmiş dans ile mesaj verme hint filmlerin vazgeçilmezi niteliğindedir. Kendilerine haz giysileri, kadınların alınlarındaki işaretler ve süslü aksesuarları Hint filmlerine ayrı bir özellik ve güzellik katan başlıca unsurlardır. 

En yeni filmleri arama motoruna film izle yazarak aratarak yüzlerce hint filmine ulaşmak mümkündür. 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek