Reklamlar
Gündem 2021-01-07 12:40:07 Tufan

İzmir Kurumsal Vaillant Servisi

Firmamız İzmir bölgesinin başta Bornova ilçesinde ve diğer bölgelerde yıllardır hizmet vermektedir.

 Firmamızın bünyesinde verdiği Vaillant Servisi, yılların tecrübesini müşterilerimizin sorunlarına çözüm olarak sunmaktadır. Bornova Vaillant Servisi kurumsal ve profesyonel bir yaklaşım ile ansızın bozulan veya teknik servis ihtiyaçlarınıza ithafen, sizlere nezih bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın Vaillant kombi, klima teknik servisini vermekle birlikte Vaillant markasının tüm ürünlerine her türlü desteği sağlamaktadır. Firmamızın uzun yıllardır başta Vaillant marka olmak üzere birçok marka ile çalışmış olmasından mütevellit gerekli teknik desteği vereceğinizden şüpheniz olmasın. Firma olarak yılların getirdiği profesyonellik, kurumsallık ve iş etiği sayesinde değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerine tabii olmaktayız. Firmamızın hizmet verdiği markanın klimasını veya kombisini baştan sona bilen ve sorunları hemen anlayan bir ekibe sahip olmamız bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birisidir. Firma olarak ekibimizi sürekli güncel tutmaya özen göstermekteyiz. Firmamızın bünyesinde yer alan profesyonel ve kurumsallığı benimsemiş ekibimiz düzenli olarak teknik servis konusunda eğitime ve brifinge tabii tutulmaktadır. Firmamızda çalışacak personellerimizin lisanına, diksiyonuna ve giyim, kuşam ve bakımına bakılarak dahil ettiğini ve böylelikle firmamızın müşteri, personel ilişkisinin mükemmel olmasını hedeflemekteyiz. Firmamız bizzat siz değerli müşterilerimizin evlerine gelerek hizmet vermektedir. Nitekim işimizin biçimi böyle olunca personellerimize gereken hassasiyeti ve özeni göstermelerini sağlamaktayız. Firmamız çatısı altında yer alan profesyonel kadrosu bizi diğer firmalardan ayırmakla beraber unutulmayan bir firma da yapmaktadır.

İzmir Karşıyaka Vaillant Servisi olarak bizler her geçen gün kendimizi yenilikçi çözümlere adapte etmek için çalışmaktayız. Bu yenilikçi bir anlayışa sahip olmak firmamızın avantajlarından birisi. Çünkü her daim yeniliklere karşı aksiyon almak müşteri ilişkilerinde ve teknik anlamda bizleri bir adım öne taşımaktadır. Vaillant markasının ağırlığını taşımak firmamız için çok önemli. Bunların yanında firma olarak her daim müşterilerimize güven ve hassasiyet göstermekteyiz. Vaillant Servisi olarak müşterilerimizin isteklerine ve problemlerine hızlı, güvenilir ve önemseyen bir hal ile yaklaşım göstermekteyiz.

İzmir Karabağlar Vaillant Servisi bölgesinde hizmet veren firmamız yaptığı çalışmalar ile birçok ilçe içerisinde değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firma olarak belli başlı kırmızı çizgilerimiz ve prensiplerimiz vardır. Firmamızın önem gösterdiği bu prensiplerden birisi yapılan işin, iş etiği çerçevesinde yapılmasıdır. Müşterilerimizin klima veya kombi arızlarında randevu alınarak hemen evinize ekibimiz intikal eder. Personellerimiz temkinli ve bunu bir iş olarak görerek baştan savma yapmamaktadır.

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek