Reklamlar
Politika 2017-04-20 15:55:56 Karakaya

Kararı Gözden Geçirsinler

UEFA'nın Beşiktaş'a verdiği cezaya, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç değerlendirme yaptı cezanın gözden geçirilmesi gerektiğini belirtti. Lyon maçında yaşanan olaylar sonrası UEFA'nın Beşiktaş'a 2 yıl ertelemeli 1 yıl men cezası vermesiyle Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç UEFA'nın bu cezayı tekrar gözden geçirmesi gerektiğini belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, katıldığı bir televizyon programında bu akşamki kritik  Lyon maçı öncesi UEFA'nın  Beşiktaş'a verdiği 2 yıl ertelemeli 1 yıl men cezasıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

RÖVANŞ MAÇI ÖNCESİ UEFA'NIN MEN CEZASI TARTIŞMALARA NEDEN OLDU

"Bu akşam kritik bir maç var ve bunun öncesinde herhangi bir yorum yapmak istemiyorum" diyen Bakan Kılıç sözlerine şöyle devam etti:

BEŞİKTAŞ CEVABI SAHADA VERECEKTİR LYON'U EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAMASINI İSTİYORUM

"İnşallah biz de bu akşam maçta olacağız. UEFA'nın bu kararına en büyük cevabı  Beşiktaş sahada verecektir. İyi maç olmasını, misafirlerimizin de en iyi şekilde ağırlanmasını istiyorum.  Beşiktaş'ın yoluna devam edeceğine inanıyorum. UEFA'nın kararına maç bittikten sonra bakarız, gözden geçirilmesi gereken bir karar. Hem aynı cezanın verilmesinin hem de içeriğinin gözden geçirilmesi gerektiğine inanıyorum. Sorumluluk üstlenen kulüp ile misafir olan bir kulüp. Takip ettiğim kadarıyla  Beşiktaş da itirazını yapacak. Biz de elimizden ne geliyorsa ortaya koyacağız."

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek