Reklamlar
Politika 2017-03-10 15:01:16 Karakaya

KKTC Dönüşünde Telefonda Kız İstedi

Başbakan Binali Yıldırım KKTC dönüşü uçakta telefonla Yücel Çakmak isimli gence kız istedi. Genç kızın babası ile telefonda görüşen Başbakan Binali Yıldırım genç kızın babasına Yücel Çakmak'ı tanıttı. Damadı görmediğini belirten genç kızın babası nasip Başbakanım diyerek yanıt verdi.

Başbakan  Binali Yıldırım,  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) yaptığı ziyaret dönüşü uçakta bir gence telefonla kız istedi.

GENÇ KIZIN BABASI KENDİSİNİ DUYDUM TANIŞAMADIM DEDİ

Başbakan Yıldırım, KKTC'ye yaptığı ziyaret dönüşü uçakta Yücel Çakmak isimli gence telefonla kız istedi. Genç kızın babası ile telefonda konuşan Yıldırım, "Yanımda kim var tahmin et bakalım? Yücel Çakmak diye bir delikanlı var" diye konuştu. Genç kızın babası bu sözler üzerine, "Kendisini duydum da tanışamadık Başbakanım" dedi.

KKTC DÖNÜŞÜ TELEFONDA KIZ İSTEDİ

Başbakan Yıldırım,  Kıbrıs seyahatinden döndüklerini belirterek, "Şu anda  Kıbrıs'tayız, uçak hareket edecek. Uçağı durdurduk. Yücel illa benim için bir telefon et dedi, Allah'ın emriyle, Peygamberin sünnetiyle talibiz. Kızınızı oğlumuz Yücel'e istiyoruz" ifadelerini kullandı.

BABA NASİP DEDİ BAŞBAKAN İNŞALLAH DEDİ

Genç kızın babası da, "Başbakanım, boynumuz kıldan ince. İnşallah. Ben görmedim etmedim. Nasip Başbakanım" karşılığını verdi.Yıldırım da, "İnşallah en kısa zamanda el öpmeye gelir. Hanımefendiye, çocuklara çok selam. Allah'a emanet olun" diyerek sözlerini noktaladı.

YÜCEL İSİMLİ GENÇ BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'A TEŞEKKÜR ETTİ

Yücel isimli genç Başbakan Yıldırım'a teşekkür ederek, Yıldırım'ın elini öptü. Başbakan Yıldırım, işin takipçisi olunması konusunda yanındakilere talimat verdi

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek