Reklamlar
Teknoloji 2022-12-09 18:39:27 Haber Zamanı

Komprime - Fason üretim ve Gıda Takviyesi Destek ürünleri

 

 

Komprime A.Ş. olarak, modern insanın tabiattan doğal yollarla temin etmekte zorlandığı fonksiyonel gıdalar vitamin, mineral gibi içerikleri temin etmesini sağlamak ve doğanın şifalı etkisini siz müşterilermize ulaştırmak asıl hedefimizdir. Sizlere Komprime A.Ş. olarak dünya standartlarında üretim kalitesiyle ürünlerimizi üreterek sunmaktayız.

 

Hizmetler

Takviye Edici Gıdalar

Sağlık için, doğru beslenmek çok önemlidir. Doğrubeslenemeyen tüketiciler için multi-vitamin ve mineraller, amino asitler, botanik ekstreler, zaruri yağ asitleri, sabit yağlar, ile pro-biotik ihtiva eden içeriklerle katı veya sıvı formda takviye edici gıda ve sporcu besinleri üretmekteyiz.

Bu segmentteki ürünler pazar dinamiklerinin tüketiciler tarafından çok hızlı değiştirildiğinin farkındayız ve buna göre çalışma dinamiklerimizi düzenlemekteyiz.

Üretim esnasında kullandığımız farmasötik sınıfı vitamin, mineral, bitkisel ekstreler ile mikro besin öğesi gibi hammaddelerimizi, Avrupa Birliği yönetmelikleriyle ve ISO Kalite Standartları ile tam uyumlu şekilde üretmekteyiz.

Sporcu Besinleri

Komprime olarak ürettiğimiz sporcu ve özel beslenme amaçlı gıdalarına örnek olarak; izole veya konsantre mikronize hidrolize protein tozlarını, yüksek oranlı karbonhidratları, glutamin ve BCAA’yı da içeren tüm amino asit guruplarını, sporcular için özel formüle edilmiş multi-vitaminleri, %100 saflıktaki kreatinleri, ani enerji yüklemesi gerçekleştiren ürünler ile termojenik kilo kontrolü sağlayan özel ürünleri de kapsayan “ergojenik” ürünleride üretmekteyiz.

Üretim Teknolojisi

Fason Üretim

Markanızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor, bu nedenle de isteklerinizi karşılayacak çözümler üretiyoruz. Aradığınız, Yüksek kaliteli özel markalı sporcu besinleri ve takviye edici gıda üreticisiyse doğru yerdesiniz.

Sporcu besinleri ve takviye edici gıdalarda, üretimin tümünü kendi bünyesindeki üretim hatlarında gerçekleştiren sayılı imalatçılardan biriyiz. “Özel Markalı” veya “Fason İmalat” Gerçekleştirebilmekteyiz. 

Komprime Tesisimizde HACCP, ISO 9001 ve gıda İyi Üretim Uygulamaları (gıda GMP) prensipleri ve kılavuzluğunda üretim gerçekleştirerek, kalite konusunda markanızı bir basamak yukarıya taşımaya gayret ederiz.

Arzu edilmesi durumunda özgün ve zor yapıdaki tasarımları da rahatlıkla oluşturacak yetkinliğe sahip tasarım ekibimiz, işlemleri basitleştirip süreyi kısaltmak amacıyla da hazır formatlı etiket görsellerinden uygun olanı ürününüze uygun hale getirme becerisine de sahiptir.

Markanızın ayrışmasını sağlayan çözümlerimiz ile ürününüzü bir üst seviyeye taşımak için komprime ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek