Reklamlar
Kadın 2017-05-17 17:05:42 Karakaya

Korku Hissetmeyen Kadınlar

Bir çok işte ve ya adrenalin dolu bir spor da kadınlar erkeklerden çok daha cesaretli ve aynı düzeyde performans gösteriyor. Bir çok erkeğin yapamadığını basit bir şekilde tek hamle ile yaparak gösteren cesaretli kadınlar kendileriyle gurur duyuyor.

 

Yaptıkları çılgın dolu cesaretliliği sosyal medya üzerinden paylaşan kadınlar herkesin yüreğini ağzına getiriyor. Korkusuz bir şekilde metrelerce yükseklikte olan kadınlar hiç bir şey olmamış gibi bir yüz ifadesi ile kameraya poz veriyor.

Yurt dışında bir çok ülkede araçlara benzin ve motorin almak isteyen sürücüler bu işlemi kendileri gerçekleştiriyor. Ödeme zamanında kasaya giden sürücüler bu işlem öncesi aldıkları benzini takip ederek bekliyor. Bu esnada bir kadın çekilen fotoğrafla cesaret örneği gösterdi. Benzin doldurduğu deposunun hemen yanında sigara içen cesaretli kadın kendi hayatını ve benzin istasyonunu havaya uçuracak bir kıvılcımı kaçırması durumunda hayatını ve başkalarını riske attı.

Atların insanlara karşı iyi huylu olduğu bilinsede korkmaları ve panik durumunda çifte attıklarıda bilinir. O yüzden bir çok kişi Atların arkasında durulmaması gerektiğini bilir. Cesaret örneği gösteren bu kişi hemen atın arkasında yaslanmış bir şekilde duruyor. Atın panik olması durumunda ciddi şekilde yaralanabilir.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek