Reklamlar

Lazer Epilasyon Ankara’da Buz Lazer Keyfi

Epilasyonda gelinen son nokta Buz Lazerdir. Sahip olduğu teknoloji sayesinde kıl köklerini enerjiyle tahrip ederek tekrar oluşumlarını engeller. Her bölgeye uygun farklı başlıkları sayesinde hızlı ve etkili bir yöntemdir. Ortalama seans uzunluğu 35 dakika gibi kısa bir süredir. Bunların yanı sıra Buz Lazer kullanıcılarına acısız ve ağrısız masaj rahatlığında bir deneyim yaşama imkanı sunar. Eşsiz özellikleri sayesinde siz değerli kullanıcılara acısız ve ağrısız olarak istenmeyen tüylerinizden kurtulma imkanı sunan Buz Lazerle lazer epilasyon Ankara da tanışabilirsiniz.

 Yüz Bölgesinde Buz Lazer Uygulaması Yapılabilir Mi?

Diğer epilasyon yöntemlerinde yaşanabilen yanık ve ciltte leke gibi olumsuz durumlar yüzünden yüz bölgesi lazer epilasyon yaptıranların en çekindiği bölgelerdendir. Buz lazer bu çekincelere buz başlığı sayesinde son verdi. Kıl köklerine gönderilen enerji ciltte ısı oluşumuna neden olur. Buz Lazer buz başlığı sayesinde cildi -3 dereceye kadar soğutur ve bu sayede oluşan ısının cilde zarar vermesi engellenir. Farklı boyutlardaki başlıkları sayesinde bunu vücudun tüm bölgelerinde etkili bir şekilde gerçekleştirir.

Buz Lazer Ne Kadar Kalıcıdır?

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmadaki en etkili yöntem lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer epilasyon yöntemleri içinde ağrısız ve acısız olarak bu sonuca en yüksek oranda ulaşabilen epilasyon yöntemidir. Kıl yapısı ve cilt türüne göre değişiklik gösterebilen seans tekrarları sonucunda tamamen kalıcı çözümler sunan buz lazer konforunu sizde yaşamak isterseniz lazer epilasyon Ankara ya bekleriz.

Hamilelerde Buz Lazer Uygulamasından Faydalanabilir Mi?

Hiçbir lazer epilasyon yönteminin hamilelik ve emzirme dönemlerinde uygulanması önerilmemektedir. Ancak hamilelik öncesi ve sonrasında emzirme bırakıldıysa dilerseniz Buz Lazer uygulamasından güvenle faydalanabilirsiniz. 

Buz Lazer Her Mevsim Tercih Edilebilir Mi?

Buz lazer, sahip olduğu bunca artının yanı sıra her mevsim tercih edilebilir olmasıyla da tüm kullanıcıların ilgi odağı olmuştur. Hangi kıl yapısına, hangi cilt türüne sahip olursanız olun dilediğiniz zaman Buz Lazer uygulamasından faydalanabilirsiniz. İstenmeyen tüylerinizden lazer epilasyon Ankara da Buz Lazer rahatlığıyla dilediğiniz zaman kurtulabilirsiniz.

Erkekler de Buz Lazerden Faydalanabilir Mi?

Eskiden genelde sporcu erkeklerin tercih ettiği lazer epilasyon artık birçok erkeğin tercihi olmaktadır. Daha sert olan kıl yapıları yüzünden uygulama esnasında kadınlara oranla daha fazla acı ve ağrıya maruz kalan erkekler bu yüzden epilasyona biraz çekingen yaklaşmaktaydı. Ancak son teknoloji ürünü olan Soprano Ice Platinum Buz Lazer sahip olduğu 810 nm dalga boyu olan Diode lazer teknolojisi ve farklı ölçülerdeki buz başlıkları sayesinde erkekleri bu çekincelerinden kurtardı. Artık buz lazer sayesinde lazer epilasyon hem kadınlar hem de erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmak için katlanılan bir uygulama olmaktan çıkmıştır. Ve masaj rahatlığında pürüzsüz ciltlere kavuşulan keyifli bir uygulama halini almıştır.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek