Reklamlar

Leke Kremi

Cildimiz hassastır ve özenle bakım ister. Bazı etkenler sonucu da cildimizde rahatsız edici lekeler oluşur.

 

Bu lekelerin oluşmasına etken olan birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörler kişiden kişiye değişmekte olup güneş ışınlarına fazla maruz kalmaktan, belli dönemlerde çıkan sivilceler sonrası, yapılan yanlış bakım sonrası, doğum ve hormonel değişikler sonrası ve daha birçok nedenden kaynaklanabilir. Yaş ilerlemesi sonucunda da kırışıklıklar güneş ışınları etkisinde kalarak lekelenme oluşumuna yol açar. Bu etkenlerin oluşmaması için de 30’lu yaşlar sonrası cildi kontrol altına almak ve lekelerin oluşmasını engellemek gerekebilir. Bu etkenlere karşı özel olarak üretilmiş olan leke kremi cilt tiplerine uygun olarak güvenle kullanılabilir. Henüz leke oluşumu gerçekleşmemiş ancak belirtileri olan müşterilerinde bu kremi kullanması önerilir. 

Cildinizde belirli sebeplerle oluşmuş olan lekelerin çözümü odaklı üretilen leke kremi sağlık testlerinden geçerek özel bileşenlerin birleşimi ile üretilmiştir ve sonucunda lekelerin yok olmasını sağlamaktadır. İçerisinde cilt tipine uygun olarak daha sağlıklı bir görünüm sağlamak için birçok mineral ve vitamin bulunan leke kremi, lekelere karşı kullanılıp çözüm bulmak için büyük bir etkendir. Bu kremi kullanmak şikayetlerin giderilmesine ve cildin taze bir görünüm almasına yardımcı olur. 

Lekelerle savaşmak ve onların giderilmesi için leke kremi çözüm sunar. İçerisinde Baobab yağı, limon çekirdeği yağı ve Crocus Crysanthus Wxtract bulunan leke kremi cilt yapısını düzeltmek ve onarmak için birçok etkene sahiptir. Baobab yağı içerisinde E vitamini bulunan ve zengin antioksidan özelliğine sahip bir buğdaydır. Bu yağ cilt yapısının hızla yenilenmesine yardımcı olmakta ve nemli pürüzsüz bir cilt için gereken özellikleri taşımaktadır. Leke kreminin içerisinde bu maddenin bulunması leke kremini daha etkili bir krem haline getirir ve cildi tazeler. Bunun yanı sıra ciltte oluşan lekeler cilt tonu eşitsizliğine yol açar ve cildin pürüzsüzlüğünü bozarak istenilen görüntü dışına çıkmayı sağlar. Bunun için ise limon çekirdeği yağı kullanılmaktadır. Limon çekirdeği yağı mucizevi içeriğe sahip bir maddedir. 

Limon çekirdeği yağı cildin sıkılaşmasını sağlar ve cildin daha dengeli bir renk tonuna sahip olması için en önemli etkenlerden biridir. Portakal kabuğu görünümüne sahip cildin pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar. Cilt dokusu böylelikle daha ışıltılı bir görünüme sahip olur. Crocus Crysanthus Extract çiğdem çiçeğinden elde edilen bir maddedir. Çiğdem yağı çoğu bakım ürününde de bulunur ve güzelliğin, genç görünümün önemli bir sembolü olarak görülür. Bu madde kolojen-elastin sentezini uyarmak suretiyle cilt yapısında yenilenmeyi harekete geçirir. Hücreler arasındaki etkileşime kolaylık sağlayarak cildin yenilenmesindeki süreci kat ve kat arttırmaktadır. Bunun sonucunda cilt daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşur. Leke kremi tüm bu mucizevi etkiler ile cildinde lekeye sahip olanların kullanması gereken sağlıklı bir üründür. Hızla etkisini göstermesi için düzenli kullanım sağlanmalıdır. 

Düzenli kullanım sonrasında istenilen sonuca ulaşmak daha hızlı olacaktır. 

Kozmetik alanında faaliyet göstermekte olan ve müşterilerin güvenini sağlayarak onlara kusursuz ürünler sunan Uraw Kozmetik bu ürünü şikayetleri olan ve geçmesini isteyen müşteriler için güvenle sunmaktadır. Leke kremini kolaylıkla https://www.uraw.com.tr/tr sitesine giriş yaparak sepetinize ekleyebilir ve kısa süre içerisinde elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ürünler özenle paketlenir ve ürünü kullanmak isteyen müşterilere sunulur. Özenle paketlenen ürünlere sahip olabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Sipariş ve bilgi hattı için 0850 480 87 29 numarasıyla iletişime geçebilir istediğiniz bilgiyi alabilir veya siparişinizi vermeden önce bu numara ile iletişime geçebilirsiniz.


 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek