Reklamlar
Gündem 2020-08-20 10:53:40 Tufan

Logo Yazılım Çözümleri

Logo yazılım, hızlı bir şekilde gelişim ve değişim gösteren IT sektöründe yazılım teknolojisini, iş ortakları ve alanında uzman kadrosu ile, deneyimleri ve kaliteli hizmetleri ile bütünleştirerek kullanıcılarına verimlilik ve tasarruf planı çerçevesinde sunmaktadır.

 

Logo yazılım oluşum gösterdiği çözümleri ile pek çok sektörün işlemlerini ilerletmelerine katkı sunmaktadır. Verimlilik ve tasarruf planı çerçevesinde hızlı ve etkili bir şekilde işlemleri ilerlemelerine katkı veren logo yazılım pek çok avantajlar sunmaktadır.


 

Logo Yazılım Çözüm Önerileri Nelerdir?

  1. Kobi Çözümleri
  2. ERP Çözümleri
  3. İnsan Kaynakları Çözümleri
  4. İş Analitiği Çözümleri
  5. İş Akışı Çözümleri


 

Olarak sıralanabilmektedir.

 

Kobi çözümlerinden Logo Go 3, Logo Start ve Logo Mali Müşavir ile muhasebe kayıtlarınızdan stoklarınıza kadar pek çok süreci tek tık ile takip etmeniz mümkündür. Tek merkezden kolay yönetim esastır.


 

ERP çözümleri ile tüm şirket ve işletmelerin hesaplarını rahatlıkla kontrol edebilmektesiniz.


 

İş analitiği çözümleri ile interaktif raporlama ve verileri değerlendirme imkanları ön plana çıkmaktadır. İşletme sahiplerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun teknolojiler sunarak verileri değerlendirme imkanı da elde edilmektedir.


 

E Devlet Çözümleri Nelerdir?


 

E fatura, elektronik ortamda hazırlanan fatura anlamındadır. Tüm firmaların kullanımını arttırdığı, avantajları yüksek olan hizmetler arasındadır. E fatura ile işlemlerini tek tık ile düzenleyebilir, faturalarınızı kolay bir şekilde oluşturup iletimini sağlayabilirsiniz.
 

Güncelleme işlemlerine olanak tanıyan e fatura ile fatura güncellemesi ve depolanması konularında imkanlara da sahip olmaktasınız.
 

E defter, kanunlarca kayıt altına alınması gereken kayıtların tutulmasında ön plana çıkmaktadır. Dosyaların güvenli bir şekilde saklanması ve ek maliyet gerektiren mürekkep, kağıt gibi ürünlerin kullanımında tasarrufa gidilmiştir.
 

E arşiv ise elektronik ortamda düzenin oluşturulması ve ikinci bir nüshanın elektronik ortamda güvenli bir şekilde saklanmasına olanak veren hizmettir.


 

Logo Yazılım ile İş Akışı Süreçleri
 

E Flow (iş akışı), iş akış yönetimi sistemi olarak kolay, hızlı ve uygun fiyatlı arayüz ile kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Tam entegre çalışabilmekte süreç analizine destek vermektedir.


 

  • Tutarlılık
  • Verimlilik
  • Hesap verilebilirlik

 

Önemli özellikleri olarak yer almaktadır.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek