Reklamlar
Spor 2017-12-12 19:10:04 Karakaya

Maçları Takip Etmek Çok Kolay

Hiçbir eklentiye, uygulamaya gerek kalmadan cep telefonunuzdan da sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Cep telefonunuzun marka ve modeli ne olursa olsun hiç önemli değil. İnternete bağlanabilsin yeter. Hemen http://www.onlinespor1.tv/ adresine girip izlemek istediğiniz maçı seçebilirsiniz. Ücretsiz olarak maç izleyebilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ülkemizde özellikle hafta sonlarında binlerce hatta milyonlarca kişi internet üzerinden ücretsiz olarak maç izle yazarak arama motorlarında arama yaptırmaktalar. Onlinespor.tv adresini duyuncaya kadar ben de bu grupta yer alıyordum. Öyle ki netspor, taraftarium24 gibi aramalar yaptırıp saatlerce uğraşmak o kadar zoruma gidiyordu ki. Ancak futbol bir tutku işte. Bırakamıyor insan. İzlemeden duramıyor.

Çoğu zaman parasızlığın gözü kör olsun ya. Nedir bu çektiğim demekten kendimi alıkoyamıyordum. Bir ülkede maç izlemek bu kadar mı büyük bir sorun olurdu. Parası olan izlesin, parası olmayana yapacak bir şey yok denilmesi gerçekten ağrıma gidiyordu. Arama motorları aracılığı ile girdiğim siteler ise artık midemi bulandırıyordu. Neden mi, bırakın maçı izlemeyi, bilgisayarımı siteden ve virüslerden zor kurtarıyordum. Bu kadar mı rahatsız edici reklam olur bir sitede. Adamların siteleri öyleydi işte.

Neyse ki bir dostun tavsiyesi ile onlinespor.tv ile tanıştım. İmdadıma bu dostum yetişti. Bu sitenin özelliği ne biliyor musunuz? Adamlar ticari kazanç hedeflerini ikinci planda tutmuşlar. Sadece insanlara nasıl daha iyi maç izleme keyfi sunarız amacında birleşmişler. Bunu siteye girdiğiniz ilk andan itibaren anlayabiliyorsunuz. Öyle karşınıza rahatsız edici reklamlar çıkmadığı gibi, son derece sade ve kullanışlı ara yüze sahip sitede canlı olarak yayınlanan maçlar ana sayfada yer alıyor. Çok kısa bir sürede izlemek istediğiniz maçı görüyorsunuz. Herhangi bir şekilde üye olmadan, ücret ödemeden, herhangi bir bilgi girmeden izlemek istediğiniz maçı seçiyor ve canlı maç izle keyfini sürüyorsunuz.

Bu site gerçekten harika bir şekilde yapılmış. Hatta süper lig maçlarını izlerken hem netspor, taraftarium24 ile 2 izleme yönteminden birisini seçip hem de yabancı siteler üzerinden izleyebiliyorsunuz. Tamamen sizin tercihinize kalmış. Nasıl izlemek istiyorsanız, ne zaman izlemek istiyorsanız o zaman izleyebilirsiniz.


 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek