Reklamlar
Magazin 2017-01-05 13:31:02 Karakaya

Makyaja Gerek Duymayan Ünlüler

Makyajsız bir çok ünlü kameraları görünce kaçıyor. Hayranlarının karşısına sıradan bir tarz şeklinde çıkmak istemeyen ünlü isimler makyajsız ve alımlı giyimleri olmadan görüntülenmek istemiyor.

 

Ünlü isimler genellikle kamera karşısına en güzel anlarıyla çıkıyor. Buna özen gösteren ünlü isimler kamera karşısında her zaman bakımlı ve güzel görünmek için çaba sarfediyor.

Bir çok ünlü isim ekran karşısında işi ile ön planda olduğunu ifade ederek sadece makyajlı değil aynı zamanda makyajsız bir şekilde de çıkmayı seviyor. Makyaj konusunda takıntılı olmayan ünlüler çok az olsada onlarında dünya genelinde milyonlarca takipçisi var.

Miley Cyrus sahne şovlarıyla kendisine hayran bırakıyor. Makyajlı ve bakımlı saç modelleriyle sürekli görüntülenen Cyrus makyajsız şekilde fotoğraf paylaşan ünlüler arasında. Bir başka ünlü şarkıcı Katy Perry de makyajsız paylaşımlar yaparak hayranlarının karşısına çıkıyor. Güzelliğini makyaja borçlu olduğunu hissetmeyen ünlüler makyaj kullanmadan da hayranlarıyla buluşuyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek