Reklamlar
Teknoloji 2019-11-29 18:57:28 Karakaya

Marka Tescilinizi Yaptırdınız Mı?Marka tescil sorgulama web sitesi aracılığı ile sizde artık marka sahibi olabilirsiniz. İster sektörel ister sınıf bazlı olarak yaptığınız başvurular uzman bir ekip tarafından incelerek en kısa sürede size dönüş yapılmaktadır. Markanın yanı sıra patent sahibi olmanız da mümkün aynı ekip size paten tescilinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Patent sorgulaması yaparak daha önce tescillenen bir patent olup olmadığınız görebilirsiniz.

Marka Sorgulama? Neden Marka Sahibi Olmalıyım?
Marka; bir işletmenin sahip olduğu mal veya hizmetleri, başka bir işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan kendine özgü nitelikte olan adlar, sözcükler, sayılar, logo veya bunların bir kaçının bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Marka olabilmek için ayırt edici özelliğe sahip olmak önemlidir.

Marka sahibi olarak bulunduğunuz sektörde söz sahibi olabilir haksız kazanç ve rekabetinde önüne büyük ölçüde geçmiş olacaksınız. Farklı lokasyonlarda satışa sunduğunuz ürünlerinizin aynı fiyatlandırma politikasıyla satılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetinizi de artırabilirsiniz. Markanız altından ki ürünleri yeniden tercih edilebilmek adına kaliteli bir şekilde satışa sunmalısınız. Sunduğunuz kaliteli ürünler ile müşterilerinize kaliteli bir marka olduğunuz algısını oluşturarak satış hacimlerinizi artırabilirsiniz.

Kaliteli bir marka olduğunuz algısını belirli bir müşteri kitlesine ulaştırmanın ardından bu markanın altında satışa çıkaracağınız ürünleriniz güvenle satın alınacaktır. Örneğin bir çikolata markasını düşünebilirsiniz. Çikolatan şeklinde formunda değişiklikler olabiliyor ama her zaman aynı marka altında satışa sunuluyor. 

Tescillediğiniz markanın tüm hakları 10 yıl boyunca size ait oluyor. Tescilli markanızı 10 yıllık periyotlar ile sayısız kez yenileyebilirsiniz. Yenileme işlemenize marka tescil sürenizin bitime en az 6 ay kala başlayabilir, son gününe kadar devam edebilirsiniz. Yenileme işlemi marka sahibi veya marka sahibinin yetkili olarak atadığı bir kişi aracılığı yapılabilir.

https://www.markatescilisorgulama.com.tr/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek