Reklamlar
Hayat 2021-09-17 02:05:04 Karakaya

Markakocum Mimarı İsmail Aynıgöl Markanıza Can Veriyor

 

İnstagram’dan markakocum olarak tanıdığımız, markalara can veren, markanızı daha iyi seviyeye taşımanızda yol gösteren İsmail Aynıgöl ile marka hakkında bir röportaj gerçekleştirdik. Markakocum markasına hayat veren İsmail Aynıgöl markalaşma süreçlerini anlatıyor.

 

Markanın Önemi Nedir?

Marka bir takım haksız rekabet ortamından işletmeyi ve işletmeciyi korumak için oluşturulmuş bir değerdir. Taklit, kopya ve bunun gibi içeriklerden işletmeleri ve işletmecileri korumakla birlikte aynı zamanda işletme ve işletmeciye değer kazandırır. Aynı zamanda devamlılığı da sağlar. Tüm bu nedenlerden ötürü markanın değerini ispatlamak gün geçtikçe daha büyük önem taşıyor. Bu nedenle marka konusunda uzman kişilerden danışmanlık almak sürecin daha profesyonel bir şekilde ilerlemesine katkı sağlar.

 

Marka Olma Süreci Nelerdir?

Aslında marka olma süreci bir işletmenin kuruluşundan da önce başlar. Biz markakocum olarak projelerin, fikirlerin çıkış noktasından itibaren nasıl bir yol izlenmeli, nelere dikkat edilmeli, markayı en üst seviyeye nasıl taşırız gibi başlıca konularda profesyonel destek sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra, hazır marka tasarımlarını da sizlere uyarlıyoruz. Bu aşamada; fikirlerinizi anlatıyorsunuz, bizlerde bu fikirlere uygun tasarım ve alternatifleri sunuyoruz. Web sitesi alan adından, kıyafet ve iç dizayna kadar markanıza itina ile çalışıyoruz.

Peki İsmail Aynıgöl Markakocum Fikrine Nasıl Ulaştı

Bu konu da kendime çok inandım. İsmail Aynıgöl her zaman farklı fikirlere sahipti. Bu özelliğimi keşfettim ve peşinden gittim. Bir şeyler üretmek istedim ve başardım. Böylece markakocum fikrine hayat verdim. Kişinin, kendisinin farkına varması çok önemli.

İsmail beye anlatımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Marka ve markalaşma anlamında ülkemizde ve dünya da her gün güzel projelerde adına yer veriyor. Bizler de gelecek projeleri merakla bekliyor ve kendisinin bu alandaki başarısını kutluyoruz.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek