Reklamlar
Gündem 2020-10-09 22:39:25 Tufan

Mersin Boşanma Avukatı Hizmetinde Kesin Çözümler

Çiftler için evlilik kutsal bir müessesedir. Ancak her çift için evlilik macerası iyi gitmeyebilir. Artık birlikte yaşamanın çiftlere bir fayda sağlamadığı düşünüldüğünde boşanma fikri ortaya çıkar. Bu fikir tek taraflı olabileceği gibi karşılıklı anlaşmaya dayalı bir ayrılık kararı da olabilmektedir.

 

Boşanma sürecinde bazı sıkıntılar meydana gelebileceği için bir boşanma avukatı tutularak ilk adım atılabilir. Karşılıklı anlaşmalı boşanmalarda avukat ihtiyacı fazla hissedilmez. Eğer tek taraflı bir boşanma kararı alınmışsa, çiftler mutlaka avukat desteği almalıdır. Bu doğrultuda Mersin ilinde avukatlık hizmeti sunan Denizcioğlu Hukuk firması, birçok dava türünde olduğu gibi boşanma davalarında da Mersin boşanma avukatı olarak kesin çözümleri müvekkillerine sunmaktadır.  

Mersin Boşanma Avukatı Hizmetleri

Çiftler ayrılığa karar verdikten sonra boşanma sürecinin iyi yönetilmesi gerekmektedir. Sürecin iyi yönetilememesi sonucunda boşanma davası uzayabilmekte, her iki taraf yıpranabilmektedir. Davanın seyrini değiştirebilecek önemli detayların atlanmaması gerekir. Nafaka, tazminat, velayet, uzaklaştırma gibi talepler boşanma davasında avukat tarafından mahkeme heyetine sunulur. Avukatın alanında tecrübeli olması müvekkile büyük avantaj sağlayacaktır. Mersin barosu avukatları içinde bulunan Denizcioğlu Hukuk Bürosu, yılların getirdiği tecrübe ve kesin çözüm odaklı felsefesiyle müvekkillerinin boşanma konusunda bütün taleplerine güçlü bir ses olmaktadır. Taraflar arasındaki gerginliğin yaşanabileceği boşanma davalarında çekişmeli boşanma avukatı hizmeti sağlanarak, davanın seyrinin müvekkil lehine değişmesi sağlanmaktadır. Mersin ilinde hizmet veren Denizcioğlu Hukuk firması boşanma davalarında şu hizmetleri sunmaktadır:

  • Anlaşmalı boşanma davası açılması
  • Çekişmeli boşanma davası açılması
  • Mal rejiminin tasfiyesi davası açılması
  • Nafaka davası açılması
  • Tazminat davası açılması
  • Velayet davası açılması
  • Evden uzaklaştırma davası açılması
  • Tanıma ve tenfiz davası açılması
  • Nafaka ve tazminat haklarının başlatılabilmesi için icra işlemi yapılması

Mersin avukat hizmeti veren hukuk firmasıyla iletişime geçerek, boşanma davasının açılması hakkında bilgi alabilirsiniz. Büro ayrıca Mersin ceza avukatı danışmanlığını müvekkillerine sağlamaktadır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek