Reklamlar
Gündem 2018-07-17 14:26:10 Karakaya

Mobilyaların Onarımı Daha Ekonomik!

.

Evinizde ya da ofisinizde kullandığınız mobilyalardan artık eski performansı alamıyor musunuz? Hemen ilk iş olarak mobilyalarınızı yenilemeyi düşünmeyin. Çok daha düşük bir bütçe ile sorunların ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü mobilya ustası – marangoz sadece imalat yapan bir meslek grubu değil. Aynı zamanda mobilyalardaki sorunları da giderecek bir onarım çalışması yapabiliyorlar.

Üstelik bu durumda hatırı sayılır bir bütçe tasarrufu elde edecek olduğunuzu da unutmayın. Son derece makul bir ücret karşılığında masa, oturma grubu, sandalye, gardırop, sehpa ve daha pek çok mobilyanızın eskisinden de sağlam bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu arada mobilya ustası – marangoz ile görüşerek mobilyalarınızın renklendirilmesini de sağlayabilirsiniz.

Sıkıldığınız Mobilyalarınızın Rengini Değiştirin!

Eğer yıllardır aynı mobilyaları görmekten sıkıldıysanız bu durumda tümünün renginin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için de imdadınıza mobilya ustası – marangoz yetişecek. Rengini değiştirebileceğiniz gibi mobilyalarınızın çok daha parlak bir görünüm alması için cilalama çalışmasının yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Üzerindeki çiziklerin giderilmesi ya da kopan parçaların onarılması için de bu tür hizmetlerden faydalanmaya daha sıcak bakmalısınız.

Büyük kentler de dahil olmak üzere pek çok şehirde mobilya ustaları mobilyalarınızı kendi araçları ile evden alıyor. Gerekli onarım çalışması tamamlandıktan sonra mobilyalar yeniden eve getiriliyor ve yerleştiriliyor. Bu sayede sizin yorulmanıza gerek bile kalmıyor. Şimdi asıl soru şu; mobilya ustasını nasıl bulacaksınız?

Mobilya Ustası Nasıl Bulunur?

Bu durumda da devreye iyiusta.com giriyor. Bu siteye üye olmadan ya da herhangi bir ücret ödemeden sağladığı imkanlardan faydalanılabilir. Yaşadığınız kentte hizmet veren ve tümü işinin ehli olan marangozların bu sisteme kayıtlı olduğundan emin olabilirsiniz. Siz siteye tıklayarak talep formunu doldurduğunuzda bu form ustalara hemen iletiliyor.

Ustalardan size gelen fiyat teklifleri tarafınıza iletiliyor ve en uygun fiyatı sunan usta ile anlaşabiliyorsunuz. Dilerseniz daha fazla sayıda ustadan fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Gayet kolay ve hızlı bir şekilde mobilya ustalarına ulaşmanızı sağlayan bu site üzerinden ustalarla fiyat pazarlığı yapma şansına da sahipsiniz. Bu sistemde sadece deneyimli olan ustalar bulunduğundan, seçtiğiniz ustanın tecrübeli olup olmadığı endişesinden de kurtulabilirsiniz.

Bu yazı İyiusta.com Sponsorluğunda hazırlanmıştır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek