Reklamlar
Gündem 2020-11-10 08:52:50 Tufan

Moserini Tablet Çantaları Görücüye Çıktı!

Samsung piyasaya daha çok yeni sürmüş olduğu T500 Model tabletini adeta rakiplerini piyasadan silmek amaçlı çıkartmış gibi duruyor.

2020’de Çıkan T500 Model Tablet!

Samsung piyasaya daha çok yeni sürmüş olduğu T500 Model tabletini adeta rakiplerini piyasadan silmek amaçlı çıkartmış gibi duruyor. Ekran boyutunu p610 tablet modeliyle aynı yapan Samsung mühendisleri, tabletin kullanım dışında kalan kısmını çok daha farklı yapmış. Böylece farklı kullanım şekillerine de hizmet verebilir hale gelmiş. Özellik bakımından rakiplerinin yeni modellerinin çok üzerinde bir sistemle bizleri karşılayan Samsung T500 model Tabletin fiyatı ise Apple-Huawei-Xiaomi gibi modellere göre çok daha uygun. Tabletin piyasaya çıkacağını duyuran Samsung yetkilileri, özelliklerini paylaştıkları andan itibaren, T500 kılıf piyasaya sürülmüş bile.

Araştırmalarımıza göre internet üzerinden Esepetim.com online satış mağazasından Samsung T500 tablet kılıfı alabilirsiniz. Tablet kılıfının Siyah – Kırmızı – Mavi ve Pembe renkleri mevcut. Ayrıca Esepetim Mağazası yaklaşmakta olan Kasım Ayı Büyük Cuma veya dünya çapında bilinen bir diğer adıyla “black friday” gününde de büyük indirimlerle Samsung T500 tablet kılıfına ve Esepetim şirketinin kendi markası olan Moserini Samsung T500 Tablet Çantalarına ulaşabilirsiniz.

Moserini Samsung T500 Tablet Çantası

Sizlere biraz bu T500 Tablet Çantasını anlatmak istiyorum. Tamamiyle tabletinizin boyutlarına göre tasarlanmış olan bu tablet çantası, aynı zamanda telefon, şarj aletiniz ve dilerseniz kitaplarınız içinde kendi içerisinde gözleri mevcut. Moserini marka Samsung T500 tablet çantalarının Siyah, Gri, Pembe ve Haki renklerinde Esepetim.com üzerinden veya Hepsiburada – n11 – Trendyol – Amazon – Çiçeksepeti – GittiGidiyor – Epttavm gibi büyük sanal marketlerden alabilirsiniz. Bu tablet çantasının bir diğer özelliği de esepetim mağazasından set halinde satın alabilir olmanız.

Samsung T500 Model Tablet Kılıf Modelleri

Türkiye’ye T500 tabletler satışa açıldıktan sonra üretime geçen T500 kılıfı üreticileri, hızlı bir şekilde 2 modelle karşımıza çıkmakta. Bunlardan ilki tüm piyasada yoğun ilgi gören, T500 Kılıfı. İkincisi ise, T500 SmartCase modeli. Size bu iki modeli aşağıda biraz anlatmak istiyoruz.

  • •        Samsung T500 Dönerli Tablet Modeli

Bu model piyasada tablet sahiplerinin en çok ilgi gösterdikleri tablet kılıfı modeli olarak gözden kaçmıyor. Peki bu kadar ilgiyi sizce hakkediyor mu? Sorumuzun cevabı, evet! Gerek su geçirmez dış kaplaması, gerek tabletinizi yatak ve dikey konumda yerleştirebilme durumlarını dikkate alacak olursanız. Hem tabletinizi çok iyi koruyup, hem de bu kadar işlevli bir kılıf bulmak gerçekten zor olsa gerek.

  • •        Samsung T500 SmartCase Modeli

Gelelim bir üst segment olan smartcase modeline. T500 kılıfları arasında en kaliteli ve en şık görünüme sahip olan T500 smartcase modelidir. İnce şık bir tasarıma sahiptir. Yatak pozisyonda durarak sizlere kolay bir kullanım sağlarlar. 

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek