Reklamlar
Hayat 2020-03-24 19:10:04 Karakaya

Ofis Mobilyalarında Kalitenin Adresi

16 yıldan beri sektörde kaliteli ve uygun fiyatlarla ofis mobilyalarının üretimini ve satışını yapan firma, hizmet kalitesi ile sektörün liderliğini sürdürüyor.

Firma zengin ürün çeşitleri ve kaliteli üretimi sayesinde, ofis koltukları  konusunda ülkenin her yerinde en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Firma başta önemli kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, birçok büyük şirket ve firma için özel üretimler de yapıyor.

Yönetici ve Çalışma Koltukları

Firmanın renk ve model olarak, sayısız yönetici ve çalışma koltuk çeşitleri bulunuyor. 

Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanıyor;

  • Her renkten, ahşap, krom veya plastik ayaklı, deri ve ortopedik yönetici koltuğu
  • Makam koltuk modelleri
  • Toplantı masası koltukları
  • Değişik renk çeşitleri ile ahşap, krom ve plastik ayaklı çalışma koltukları
  • Kumaş çalışma koltukları

Firma, kurumsal şirket ve ofislerin istenilen özellikte tasarımı için, tecrübeli mimar ekipleri ile çalışıyor. Bu tasarımlar tamamen müşteriye özel olarak gerçekleşiyor. Firmanın koltuk çeşitlerinin tümü % 100 ortopedik özelliklere sahip ve vücudu tamamen sarıyor.

Oyuncu Koltukları

Firmanın oyuncu koltukları, çok uzun süreler oturulduğu için özel tasarım ve özelliklerle üretiliyor. koltuklar özel tasarımlarının yanında, rahat, çökmeyen ve yumuşak malzemelerden üretiliyor. Bu koltuklar ile her türlü oyun kolaylıkla oynanabiliyor ve oyuncularda bel ve sırt ağrıları gibi sorunlar oluşmuyor. Firmanın tamamen ortopedik olan oyuncu koltuğu çeşitleri arsında; Bulls, XFLY, Alpha ve Expert serisi değişik renk seçenekleri bulunuyor.

Kanepe Çeşitleri ve Bekleme Grupları

Firma, zengin renk çeşitliğinde klasik ve modern kanepe çeşitleri üretimi yapıyor. Firmanın kolay temizlenebilen ve kir tutmayan, dayanıklı tekli, çiftli ve üçlü kanepe çeşitleri mevcuttur. Firma bekleme, misafir ve refakatçi koltuğu olarak da sektörde rakipsiz durumda bulunuyor. Bu koltuklar; kolçaksız ve kolçaklı, yüksekliği ayarlanabilen, Z ayaklı, tekerleksiz ve tekerlekli, bel destekli ve desteksiz, ergonomik ve yumuşak oturum gibi özelliklere sahip.

Diğer Hususlar

Firmanın ürünleri arasında özel tasarıma sahip bar tabure ve sandalyeleri ile üçayaklı lambader, puf ve sehpa modellerinin de üretimini yapıyor. Firma söz konusu ürünlerin yedek parçalarını da satışa sunuyor ve ürünlerini ücretsiz kargo yöntemi ile müşterilerine ulaştırıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek