Reklamlar

Operatör doktor Eyüp Bozkurt kimdir?

Estetik cerrahi alanında, aldığı eğitim ve katıldığı uygulamalar ile başta burun estetiği olmak üzere birçok alanda uzmanlaşan Op. Dr. Eyüp Bozkurt kimdir?


Estetik cerrahi, operasyonların büyük bir titizlikle uygulandığı bir alan. Dolayısı ile, ister burun estetiği, ister kulak estetiği, isterseniz de göz çevresi estetiği yaptırın, operasyonun yapıldığı klinik ve operasyonu yapan doktor, alanında kesinlikle uzman bir isim olmalı. Operatör Doktor Eyüp Bozkurt, başta burun estetiği, yani rinoplasti olmak üzere estetik cerrahinin birçok dalında uzman bir isim. Yurt dışında aldığı eğitimler ve estetik cerrahi alanındaki akademik çalışmaları ile, alanında Türkiye’nin en iyilerinden biri olan Operatör Dr. Eyüp Bozkurt kimdir, bakalım.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu
Eyüp Bozkurt, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı. Türkiye’nin en prestijli tıp fakültesini başarı ile tamamlamanın yanı sıra, ABD’de genel cerrahi alanında yaptığı stajla, Columbia Üniversitesi’nde de deneyim elde ederek yurda döndü. Operatör Dr. Eyüp Bozkurt, tıp doktoru ünvanını aldıktan sonra, bitirdiği okul olan İstanbul Üniversitesi’nde, temel bilimler bölümünde çalışmalarını sürdürdü. Bozkurt, daha sonra İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, ihtisasını kulak burun boğaz ve, baş ve boyun cerrahisi alanında ihtisas yaparak, bu dallarda uzmanlaştı.

Burun ve yüz estetiği alanında bir uzman
Op. Dr. Eyüp Bozkurt, kulak burun boğaz alanındaki ihtisasının ardından, burun ve yüz estetiği konusuna yoğunlaştı ve bu konuda çalışmalarda bulundu. Almanya’ya giden Bozkurt, Erlangen’de burun ve yüz estetiği, yüz germe, blefaroplasti ve kulak estetiği konusunda eğitim aldı. Yurda döndükten sonra, Türkiye’de balon sinoplasti ameliyatının ilk uygulayıcısı olarak bilinen Dr. Süreyya Şeneldir ile, burun estetiği, revizyon burun estetiği ve balon sinoplasti alanında çalışmalar yaparak, estetik alanında uzmanlığını güçlendirdi.

Türkiye’de ve Avrupada onlarca eğitimi başarı ile tamamladı
Operatör Doktor Eyüp Bozkurt, estetik alanında yaptığı çalışmaların yanı sıra, hem Türkiye’de hem de Avrupa ile ABD’nin çeşitli bölgelerinde, estetik alanındaki birçok eğitime katıldı ve ihtisasını sürdürdü. Bozkurt’un katıldığı eğitimlerden bazıları şu şekilde:

Almanya’nın Münih şehrinde, Dr. Matthias Winter’den kepçe kulak estetiği alanında eğitim aldı

Bulgaristan’ın Sofya şehrinde, Dr. Nikolay Serdev ile, ameliyatsız yüz gençleştirme alanında çalışmalar yaptı

ABD’de, Dr. Niamtu Kliniği’nde, yüz germe alanında eğitim aldı ve çalışmalara katıldı

Almanya’nın Stuttgart şehrinde Dr. Wolfgang Gubisch’ten, burun estetiği eğitimi aldı.

Almanya’nın Frankfurt şehrinde Medikal Estetik Sertifikasyonu kapsamında ameliyatsız yüz gençleştirme, botulinum toksini ve yüz dolguları eğitimi aldı

Ankara GATA’da, horlama ve uyku apnesi ile ilgili eğitim aldı

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde, endoskopik sinüs cerrahisi alanında eğitim aldı.

Estetik cerrahide, deneyimi ve arka planı ile doğru isim
Op. Dr. Eyüp Bozkurt, tıp bilimi alanında gelişimin sürekli olduğuna inanan ve her geçen gün, kendisini daha da geliştiren bir isim. Bugüne kadar farklı ülkelerde aldığı başarılı eğitimlerle, burun estetiği, kulak estetiği, yüz germe ve göz çevresi estetiği, dolgu, profilplasti, PRP ya da kaş kaldırma gibi, mezoterapi, horlama ya da uyku apnesi gibi birçok konuda eğitim alan Bozkurt, son teknoloji kullanarak, estetik ile ilgili yaptırmak istediğiniz uygulamaları profesyonel bir şekilde yönetiyor. Rinoplasti gibi, yurt dışında eğitimini aldığı alanların dışında endoskopik dcr, alerjik rinit, bademcik ve geniz eti problemleri, orta kulakta sıvı birikimi gibi ihtisas yapmış olduğu konularda da hizmet veren Op. Dr. Eyüp Bozkurt, estetik cerrahi konusunda aldığı eğitim ile, ön plana çıkan bir operatör doktor.

https://www.eyupbozkurt.com.tr/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek