Reklamlar
Kültür Sanat 2019-12-08 18:43:07 Karakaya

Orijinal ve kaliteli plak alım satım

Müziği plak üzerinden dinleyen, plak dünyasına gönül vermiş insanlar için plak alım ve plak satımı çok özel ve önemli konulardır. Orijinal ve kaliteli plak satın almak veya elinizdeki plakları satarak paraya çevirmek, antika plaklar almak için iletişime geçeceğiniz plak alanlar plak konusunda tecrübeli ve profesyonel kişilerdir. Kadıköy merkezli olmak üzere İstanbul geneline plak satış hizmeti veren, her kesimden insanın plağını satın alarak plak severlere ulaştıran kişiler olarak plaklarınızı gerçek değeri üzerinden satın alıyoruz. Plaklarınızı satmak için getirdiğinizde plak türüne, basım yılına, eğriliğine, fiziksel yapısına, müzik ve ses kalitesine göre fiyat belirliyoruz. Yapmış olduğunuz plak ekspertiz işlemi sayesinde aklınızda herhangi bir kuşku, soru işareti kalmadan plağınızı gönül rahatlığı ile satabiliyorsunuz. Plağınızı incelemeden önce normal plak, taş plak, antika plak olarak sınıflandırıyor, yapılan sınıflandırma kriterlerine göre ekspertiz işlemleri yapıyoruz. Yapmış olduğunuz tarafsız ekspertiz işlemi sonrasında gerçek değeri üzerinden plaklarınızı satın alıyor ve plak severlere satıyoruz.

Plaklar gibi taş plaklar konusunda da azami hassasiyet ve titizlik ile sizlere hizmet veren Maltepe plak alanlar olarak plaklarınızı gerçek değeri üzerinden satın alıyoruz. Eski plaklar olan ve çok değerli olan taş plaklar günümüzde kullanılan veya antika olarak muhafaza edilen değerli müzik araçlarıdır. Satarak paraya çevirmek istediğiniz taş plaklar konusunda kandırılmamak veya dolandırılmamak için bizimle iletişime geçmeli, plaklarınızı gerçek değerleri üzerinden satmalısınız. Plaklarınızı satarken yapılacak olan profesyonel ekspertiz işlemleri sayesinde plağınızın mevcut fiziksel durumunu, ses kalitesini de öğrenmiş oluyorsunuz. Yapılan ekspertiz işlemi için sizden ücret talep edilmediği gibi plağınızı satmaktan vazgeçtiğinizde de herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Plağınızı bize getiriyorsunuz, incelemesini birlikte yapıyoruz, plağınızın ekspertiz durumuna göre fiyat teklifi yapıyoruz, onay vermeniz halinde nakit ödeme ile satın alma işlemi yapıyoruz.

Kadıköy plak alanlar, plak alım satımı konusunda herkesin uğrak noktası haline gelmiş güvenilir bir plakçıdır. Plak dışında antika eşyaların, antika kitapların yer aldığı Beşiktaş plak alanlar Kadıköy’de uzun yıllardır yer alan ve İstanbul geneline plak satın alan, plak severlere plak satan, plak ekspertiz işlemleri yaparak sizlere yardımcı olan güvenilir bir plak durağıdır. Eski plaklarınızı gerçek değeri üzerinden satın alan, satın almadan önce gözlerinizin önünde ekspertiz ve inceleme işlemleri yapan, plağın mevcut fiziksel durumunu sizlere gösteren, ses kalitesini inceleyerek ses kalitesine göre de fiyat belirleyen Kadıköy plak alanlar bu işi profesyonel olarak uzun yıllardır yapıyor. Uzun yıllardır sektörde yer almanın vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet veren firma plak konusunda azami hassasiyete sahip. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için gerçek değeri üzerinden alım yapmak için çalışan, orijinal ilk basım plaklarınızı uzun ekspertiz süreçleri sonunda satın alan firma bu alanda güvenilir bir firma olmuştur.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek