Reklamlar
Gündem 2020-07-13 22:23:25 Tufan

Osmanlıca Dersleri

Günümüzde mezarlarda, türbelerde, camilerde ve çeşmelerde yer alan kitabelerde Osmanlıca Türkçesi kullanılmakta ve ilgili yer hakkında bilgiler bu şekilde verilmektedir.

Eski zamanlarda çok fazla kullanılan ve devlet dili olan Osmanlıca günümüzde çok az kişi tarafından bilinmekte olup zamanla bilen sayısı azalmaktadır. Bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak amacıyla vermiş olduğumuz Osmanlıca dersler ile sizlere Osmanlıca öğrenme imkanı sağlıyoruz. Sitemizde yer alan Osmanlıca kaynakları, testler, ders anlatımları, videolar ile Osmanlıca hakkında detaylı olarak sizlere kaynak sunuyoruz. Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm detayları ulaşabiliyor, ücretsiz Osmanlıca dersleri ile Osmanlıcanızı geliştirebiliyorsunuz. Çok uzun zamandır Osmanlıca dersler veren ve Osmanlıca üzerine eğitici kaynaklar içeren bir web sitesi olarak sizlere hizmet veriyoruz, Bünyemizde bulunan ve Osmanlıca üzerinde çok tecrübeli olan hocalarımızla sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Osmanlıca dersleri ile kısa sürede Osmanlıca Türkçesi öğrenebilir, çeşme kitabeleri, cami kitabeleri, mezar kitabeleri gibi okunması zor olan kitabeleri kolayca okuyabilirsiniz. Ülkemiz bu anlamda çok zengin bir kaynağa sahip olduğu gibi Osmanlıca kaynak bakımından da çok zengin bir içeriğe sahiptir.

 

Gittiğiniz veya gezdiğiniz yerlerde kitabeleri okumak istediğinizde, içinde bulunduğu tarihi yerlerin bilgilerini orijinal yazısı ile okumak istediğinizde kolay bir şekilde Osmanlıca Türkçesi okuyabilmeniz için sizlere Osmanlıca dersleri veriyoruz. Online olarak internet sitemizde yer alan bütün kaynakları kullanabilir ve Osmanlıca dersler alabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tüm kaynaklar bu alanda uzman olan kişiler tarafından derlenmiş ve bir araya getirilmiştir. Kolay bir şekilde Osmanlıca öğrenmeniz adına yapılan bu hizmetler ile Osmanlıca öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Osmanlıca öğrenmek için özel bir kurs almak yerine sitemizi ziyaret edebilir sizlere sunmuş olduğumuz testler, kaynaklar, videolar, içerikler ile Osmanlıcanızı ilerletebilir ve Osmanlıca türkçesi hakkında çok derin bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek