Reklamlar
Gündem 2020-11-24 15:19:06 Tufan

Personel Yemek İhtiyacını Karşılayan Güvenilir Firma

Günümüzde işverenler personellerinin yemek ihtiyacını karşılamak amacıyla catering şirketini arayışına giriyorlar. Bu arayışta güvenilirlik, kaliteli hizmet ve uygun fiyat kriterlerine önem veriyorlar.

 

Konya catering şirketleri arasında yer alan firma bu kriterler uygun olarak hizmet veriyor. Müşterilerin belirlediği menülerde yer alan yemekler firmanın deneyimli şefleri tarafından titizlikle hazırlanıyor ve yemek saati geldiğinde personel çalışanlarına sunuluyor. Firma yemek menülerini aylık olarak hazırlayarak işletmelere gönderiyor. Böylelikle işverenler ve işçiler menüdeki yemekleri takip edebiliyorlar.

Yerinde Üretim Hizmetleri

Konya tabldot yemek ihtiyacını karşılayan firma personel ya da toplu yemek talep eden kişilerin isteklerine göre yerinde üretim de yapıyor. Bu sayede firma elemanları verilen adrese giderek menüye uygun yemekleri hazırlayarak tabldot aracılığıyla servis edilmesini sağlıyorlar. Böylelikle hazırlanan yemeklerin taşınma aşamasında bozulma ve dökülme gibi olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçerek yemekleri taze bir şekilde servis etme imkanı sunuyorlar.

Taşıma Yemek Hizmetleri

Firma yerinde yemek hizmeti yanı sıra taşıma yemek hizmeti de sunuyor. Bu hizmet kapsamında üretim tesislerinde hijyene önem verilerek hazırladıkları yemekleri yemek taşıma için hazırlanmış araçlar yardımıyla verilen adrese götürüyorlar. Sonrasında yemeklerin tabldotlar ile servis edilmesini sağlıyorlar. Yemekler araçlara ağızları kapalı ve güvenlik önlemleri alınarak yerleştirildiği için bozulmadan ve zarar görmeden götürülebiliyor. Taşıma yemek hizmetlerini ayrıca istenilen saatte üreterek işletmelere ulaştırılmasını sağlayabiliyorlar.

Düğün Ve Organizasyonlar İçin Toplu Yemek Hizmeti

Firma personel yemek hizmetleri dışında düğün ve organizasyonlar için toplu yemek hizmeti de veriyor. Düğün yapan kişilerin misafirlerini ağırlamak için tercih ettikleri menülerini yerinde ya da taşımalı olarak üretiyorlar. Mekan ve kişi sınırlaması olmadan düğün ve organizasyonlar için Konya toplu yemek hizmeti veriyorlar. Ürettikleri yemeklerin kontrolünü yaptıktan sonra servis aşamasına geçilmesini sağlıyorlar.

Şirketin Menülerinde Yer Alan Yemekler

Personel ve toplu yemek hizmeti veren şirketin menülerinde oldukça fazla yemek çeşidi bulunuyor. Bu sayede müşteriler istedikleri menüyü satın alabiliyorlar.

Firmanın müşterileri için hazırladığı menülerde yaygın olarak yer alan yemekler arasında ise şunlar bulunuyor;

  • Çorba çeşitleri (ezogelin, mercimek, tarhana, yayla vs.)
  • Pilav çeşitleri (pirinç, bulgur ve garnitürlü pilav vs.)
  • Köfte çeşitleri (kadınbudu, İzmir, soslu ve rosto köfte)
  • Tavuk yemekleri (tavuk şiş, şnitzel, tavuk sote vs.)
  • Tatlı (tulumba, irmik helvası, puding, baklava vs.)
  • Salata

Bu menüler et ve tavuk yemeği türleri ile yemek adedine bağlı olarak düzenlenebiliyor. Ayrıca menülerde meyve ve meşrubatlar da yer alabiliyor.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek