Reklamlar
Dünya 2017-01-04 12:56:20 Karakaya

Polis Köpeğine Titanyum Diş

ABD'de polis köpeklerine yapılan takma dişler dikkat çekti. Güvenlik güçlerinin en sadık yardımcıları olan köpekler bir çok konuda güvenlik güçlerine görünmeyen eşyaları göstererek bulmakta yardımcı oluyor.

 

Polis köpekleri gelişen hisleriyle ve koku duyularıyla güvenlik güçlerine bir çok alanda en büyük yardımı gerçekleştiriyor. Başta uyuşturucu maddeler olmak üzere bomba bulma konusunda da etkili olan polis köpekleri koku duyuları ve duyma duyularıyla en ufak titreşimi dahi algılayan köpekler güvenlik güçlerinin en sadık yardımcıları.

Polis ekipleri sadık yardımcılarınıda en iyi şekilde bakarak onlara sevgilerini gösteriyor. Her koşulda bakımlarını en iyi şekilde yapan polis ekipleri ABD'de köpeklerin dişlerini dahi değiştiriyor. İmplant yaparak köpeklerin dişlerini değiştiren ABD polisleri zamanla köpeklerin ön dişleri verimliliğini kaybettiğini bu nedenle titanyum diş taktıklarını ifade etti.

Titanyum dişler köpeklerin daha iyi yemek yemesini ve öğütmesini sağlıyor. Uzun süre görev başında olan köpekler yemek yeme esnasında zorlanmamaları için bu uygulama yapılıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek