Reklamlar
Eğitim 2016-04-13 17:31:36 Karakaya

Proaktif Hukuk Online Danışma Test Yayınına Başladı

İnternetin gücünü kullanan Proaktif hukuk bireysel ve kurumsal Firmalara online danışmanlık hizmeti vermeye hazırlanıyor.

Bilgi ve teknolojinin gelişimine bağlı olarak hukuk alanında da kişilerin hukuksal sorunlarının zaman kaybına uğramasını önlemek ve hukukun bütün alanlarında kişilerin ihtiyaç duyduğu soru ve sorunları en kısa sürede cevaplamak amacıyla Proaktif Hukuk internet sitemiz üzerinden online danışmanlık hizmetimizi başlatmış bulunmaktayız.

 

Online danışma hizmetlerimiz kapsamında öncelikle kişiler ile avukatlarımız arasında soru cevap esasına dayanan ve hukuki soru ve sorunların detaylı şekilde tartışılması suretiyle kişilerin o an ihtiyaç duyduğu hukuksal bilginin yanıtını verebilmek ve bu sayede kişilerin problemlerinin çözümünde etkin şekilde yardımcı olabilmek yer almaktadır.

 

Sitemiz üzerinden bireysel üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Bunun sonucu olarak avukatlarımıza hukuksal sorularınızı sorabilir, avukat talebinde bulunabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

 

Kurumsal firmaların faaliyetleri çerçevesinde maruz kaldıkları hukuki sorunların uzun süreçlere yayılmasının önüne geçebilmek ve firmaların anlık ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmak amacıyla hizmetlerimizi sunmaktayız.

 

Online danışma hizmetlerimiz kapsamında müvekkillerimiz sözleşmelerini görebilecekler, bunun yanı sıra dava duruşmalarını takip edebileceklerdir. Sunmuş olduğumuz hizmetler çerçevesinde bireysel ve kurumsal üyelerimiz avukatlarımızı yakından tanıyarak sorunların çözüm aşamasında verimli bir süreç meydana gelecektir.

 

Sitemizde yer alan ve kişilerin bilgi ihtiyacı duyduğu alana yönelik birçok konuda yazılmış olan makalelerimiz ile anlık bilgi ihtiyacının karşılanması sağlanmakta ve konuya yönelik geniş bilgi sunulmaktadır.
 

Proaktif hukuk bürosu diğer hukuk büroları içerisindeki farklılık olarak Online hukuk danışmanlığını koyarak diğer hukuk bürolarından ayrılmaktadır.

 

Sitemiz üzerinden bireysel ve kurumsal üyelerimiz online soru sorabilmekte, ayrıca online randevu talebinde bulunarak belirlenen tarih ve saatte avukatlarımız aracılığıyla gereken hizmet sunulmaktadır. 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek