Reklamlar
Hayat 2018-05-04 18:21:01 Karakaya

Profesyonel Oto Kiralama

Sektörün liderlerinden biri olarak öne çıkan 5S Oto Kiralama firması kapsamında, güven içerisinde farklı marka ve modellerdeki araçlardan tercih yaparak kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Günlük ya da haftalık ve aylık ile yıllık olarak kiralama işleminin yapılabileceği bu güvenilir firma kapsamında, son model araçlar en fazla 15000 kilometreye kadar sunulmaktadır. Çok uygun fiyatlar altında gerçekleştirebileceğiniz bu kiralama işlemleri adına herhangi bir evrak veya diğer prosedürler ile uğraşmadan araçların yalnızca benzinini koyarak anahtar teslim ülkenin her kısmına rahatlıkla yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. 500'ün üzerindeki dev bir araç filosuna sahip olan 5s Araç Kiralama firmasının 4 büyük şehirde şubesi bulunmaktadır. Uzman ve profesyonel bir kadro ile en iyi desteği hem 7/24 sunulan çağrı merkezi hem de söz verilen zaman içerisinde adrese araçları getirecek uzman şoförler kapsamında sağlam bir hizmet verilmektedir.

 

Araç İçi Kusursuz Bir Konfor

 

Son model araçlar farklı marka ve modeller içerisinde geniş iç hacmi ile İzmir araç kiralama hizmeti olarak sunulmaktadır. Klimalı ve aynı zamanda ek ücret dahilinde bebek koltuğu ya da navigasyon ile birlikte engelli eklentileri de tamamen kaliteli bir malzeme yapısı hazırlanmış ürünler olarak araca yerleştirilmektedir. Bu sayede güven içerisinde ülkenin 4 köşesine rahatlıkla ulaşılabilir.

 

Üstelik yeni sistem sayesinde ek sürücü paketinden yararlanmak suretiyle, bir sürücü daha tanımlama gerçekleştirilebilir. Güven içerisinde araç kiralama işlemlerini üstelik çok uygun fiyatlar kapsamında sağlamak için 444 52 89 nolu telefonu hemen arayabilirsiniz.

 

Çok Uygun Fiyatlar ve Farklı Avantajlar

 

Özellikle online rezervasyonlar kapsamında çok uygun fiyatlar sunulmaktadır. 500'ün üzerindeki dev araç filosu ile birlikte 7/24 canlı destek hizmet verilmekte, ayrıca tüm bakım ve onarım işlemleri kapsamında ülkenin neresinde olursanız olun hiç fark etmez, anında ulaşılmaktadır.

 

Kasko ya da sigorta ile tüm değişik evrak ve prosedürler ile uğraşmadan farklı marka ve modellerdeki araçları bireysel veya kurumsal bir yapı altında istenilen süreler içinde uygun araç kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel bir yapı altında hizmet veren 5S Araç Kiralama, oldukça güçlük bir teknik altyapı da sahiptir.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek