Reklamlar

Rehabilitasyon Fizyoterapi ve Masaj Terapilerine Evlerinizde Ulaşma İmkanı

Evinizin ortamında rehabilitasyon görmek isterseniz uzman kadromuz ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızdan yararlanabilirsiniz. Evde rehabilitasyon ve diğer hizmetlerimizde Bayan hastalarla deneyimli ve alanında uzman fizyoterapistimiz Esra Önal, erkek hastalarla da deneyimli ve alanında uzman fizyoterapistimiz Ramazan Önal ilgilenmektedir. Rehabilitasyon yaralanma, hastalık, travma yada kaza gibi nedenlerle aksaklık gösteren fonksiyonları vücuda geri kazandırmak için uygulanan bir yöntemdir. Rehabilitasyon çeşitli yöntemlerle hastanın tedavisinde sağlık ve yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olur. Evde rehabilitasyon ve fizyoterapi hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bazı durumlar vardır. Rehabilitasyon ve fizyoterapi yöntemleri tıp dalında kişilerin doğuştan veya sonradan sahip olduğu herhangi bir sebep sonucu ruhsal, bedensel veya zihinsel anlamda yetersizlikleri olan kişiler için kullanılan bir bilim dalıdır.  Bazı durumlarda hastalar sağlık merkezlerine giderek yardım almada güçlük çeker. Yaşlı ve hastalığı hareket durumuna etki eden ve güçleştiren hastalar çoğu zaman evlerinde tedavi olmak istemektedir. Bu noktada biz evde rehabilitasyon ve fizyoterapi almak isteyen hastalar için hizmet sunmaktayız. Ev konforunda, kısa sürede sağlığınıza kavuşup hizmetlerimizden faydalanmak ve randevu kaydınızı oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Evde Rehabilitasyon Hizmetleri Alabileceğiniz Durumlar

  • Bel ağrılarınızın oluşması durumunda.
  • Boyun ağrılarınızın oluşması durumunda.
  • Sırt ağrılarının oluşmaya başlaması durumunda.
  • Bel ve boyun fıtığınızın belirtileri durumunda.
  • Omuz ağrıları, kol ağrıları ve bacak eklemlerinde ağrılarınız olması durumunda.
  • Romatizmal hastalıkların belirti gösterdiği durumlarda.
  • Ortopedik işlem içeren ameliyatların ardından kaslarda oluşan güçsüzlük, eklemlerde ağrı ve hareket kısıtlanması durumunda.
  • İncinme, kırık yada çıkık durumunda uygulanan alçı işlemi sonrasında oluşan ağrı ve diğer durumlarda.
  • Beyin veya sinir hasarı nedeniyle kol ve bacaklarda oluşan felç yada vücutta hareketsizlik oluşan kişilerde.

Yukarıdaki durumlardan herhangi biri olan tüm şikayetlerinizde evde rehabilitasyon hizmeti ve fizyoterapi uygulaması almak isterseniz,  0 (850) 305 66 25 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için https://onalfiziktedavi.com adresine gidebilirsiniz.  Ayrıca evde masaj terapisi almak isterseniz de deneyimli ve uzman kişilerden oluşan kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Evde fizyoterapist hizmetimiz ve sunduğumuz diğer tüm hizmetler siz değerli hastalarımızın memnuniyeti çerçevesinde sunulmaktadır.

Evde Rehabilitasyon Hizmetlerinin Yararları

Evde rehabilitasyon, fizyoterapi ve diğer tüm işlemler için sıra bekleme derdiniz olmadan hizmet alabilirsiniz. Hastaların sıra bekleme derdi olmadan evlerinde uzman kadrolarımızdan yardım almasınız sağlıyoruz. Evde yapılan rehabilitasyon ve fizyoterapi yöntemlerinde hasta ve fizyoterapistler karşılıklı iletişim ve etkileşimleri daha fazla olduğu için hastaların tedaviye daha çabuk yanıt verdiği gözlemlenmiştir. Ayrıca ev ortamında hasta daha rahat ve konforlu olduğu için hastanın iyileşme süreci artar. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde  bizim için asıl konu sağlığınız ve memnuniyetinizdir. Her zaman hedeflediğimiz bu ilkelerle birlikte sağlık merkezlerinden yardım almakta güçlük çeken bütün hastalarımıza evlerde rehabilitasyon, fizyoterapi,masaj terapisi uygulamaktayız. Hastalar çeşitli nedenlerden dolayı sağlık merkezlerine ulaşımda güçlük çeker veya tedavisini evde almak ister. Genellikle yaşlılar ve hastalığı onu kısıtlayan hastalar evde tedavi yöntemlerinden yararlanmak ister.  Bu gibi durumlarda hastaya yardımcı olmak ve ona en uygun tedavi yöntemini uygulayarak kısa sürede sağlığına kavuşturmak için, uzman ve deneyimli kişilerden oluşan arkadaşlarımızla daima hizmetinizdeyiz. Rehabilitasyon merkezlerine ulaşmakta güçlük çeken hastalarımız sağlığını ertelemeden tedavi olmak için hemen bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirler. Soru, görüş, istek ve önerileriniz için  [email protected]  mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Sağlığınızı ertelemeden en kısa sürede tedavi olmak için bizimle iletişime geçin.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek