Reklamlar
Gündem 2021-06-16 11:39:37 Tufan

Reklam İzleyerek Para Kazanma | Video İzleyerek Para Kazanma

Gün geçtikçe para kazanma konusunda alternatif iş kolları daha çok ortaya çıkıyor. Boş zamanlarınızda ek gelir sağlayabileceğiniz çok fazla seçenek var. Bunlardan birisi de reklam izleyerek para kazanma yöntemidir.

 

Gün geçtikçe para kazanma konusunda alternatif iş kolları daha çok ortaya çıkıyor. Boş zamanlarınızda ek gelir sağlayabileceğiniz çok fazla seçenek var. Bunlardan birisi de reklam izleyerek para kazanma yöntemidir.

 

Yurt dışında oldukça yaygın olan reklam izle para kazan yöntemi ülkemizde de çok ilgi görüyor. 2021 yılında da popülerliğini koruyan ve daha da arttıran reklam izleyerek para kazanma uygulamaları ve siteleri ile bütçenize destek çıkarabilirsiniz.

 

Reklam İzleyerek Para Kazanmak 2021 Yılı İçin Kazançlı Mı?

 

Reklam izleyerek para kazanmanın amacı; reklam veren kişilerin tanıtımlarım yaptıkları ürün ya da hizmetin karını kullanıcılarla paylaşmış oluyor. Yani tamamen bir iş birliği modeli. 

 

Bunun sonucunda herkes kazançlı çıkmış oluyor. Buradan ilgili ürüne yönlendirilen kullanıcı ürünü satın alıyor bunun beraberinde üretici ya da reklam veren kazanmış oluyor.

 

Bu alanda popüler reklam izle para kazan sistemleri şu şekilde:

 

Your Survey: Reklam izleyerek ve anket doldurarak para kazandırabilen sistem reklamlara göre fiyatlar değişse de ortalama olarak 1 dolar ödeme yapıyor. 2021 yılında da reklam izletmeye devam edecek.

 

Zen Survey: Reklam izleterek ve anket doldurtarak para kazandıran sistem, günlük 1000 kişiye 100 dolar para veriyor. Diğer çalışmalar için ortalama 1 dolar ödeme yapıyor.

Tüm bu reklam izle para kazan yöntemleri büyük firmalar tarafından da kullanılıyor. Böylece hem reklam maliyetlerini azaltmayı hem de reklamdan gelen karın bir kısmını çalışanlarına vererek teşvik etmeyi amaçlıyor.

Reklam İzle Para Kazan 2021

Yukarıda da bahsettiğim gibi şirketler, reklam izle para kazan sisteminde çalışanlara karlarının bir miktarını vererek teşvik ediyor hem de daha az maliyetlerle reklam yapmış oluyor.

 

Reklam izleyen kişiler mail ya da SMS yoluyla çevresindeki kişilere reklam içeriğini göndermesini istiyorlar. İçeriği alan kişiler kendi çevrelerine gönderiyorlar ve bu bir zincir halinde yayılıyor. Ayrıca SMS ya da maili alan kişinin de reklam izleyerek para kazanma şansı oluyor.

 

2021 yılı da 2020 yılı gibi evde çok fazla vakit geçirdiğimiz bir yıl oldu. Bu süreçte işleri kaybeden ya da esnek çalışma modeli ile gelirleri düşen kişiler oldu. Türkiye’de video reklam izle para kazan uygulaması ile gelir elde edenler yurt dışındakilere göre daha kazançlı.

Kur farkından dolayı elinize geçen birim para daha fazla oluyor hayliyle.

 

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler 2021 Yılında Neler?

Reklam izleyerek para kazanma işi size de cazip geldiyse öncesinde kendinize ya bir site ya da uygulama bulmanız gerekiyor. Daha sonrasında da burada verilen görevleri yerine getirerek kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

 

Bu alanda kazanç sağlayabileceğiniz uygulamalar:

 

Neobux

Reklam süresine ve türlerine göre ödeme miktarı değişiklik gösterebiliyor. Çeşitli ödeme yöntemini de bir arada sunuyorlar. Ayrıca çok fazla kullanıcısı mevcut.

 

Superpay

Reklam izleyerek para kazanma ödülü dağıtan bu uygulama 2003 yılından beri faaliyet gösteriyor. Reklam izleme dışında anket doldurma seçeneği de mevcut.

 

Indoxdollar

Çeşitli araştırmalar, mail gönderimi, ürün denemesi ve aramalar gibi görevlerle para kazanabiliyorsunuz. Reklam izle para kazan yöntemi de mevcut fakat ödeme yöntemleri biraz kısıtlı. O yüzden ödeme yöntemleri size uyuyor mu diye mutlaka kontrol edin.

 

Cashcrate

Bu sistemin özelliği farklı. Bir eklenti olarak reklam izlemesi sağlıyor. Fakat bu sistem kullanıcı tarafından pek ilgi görmüyor.

 

Slidejoy

Bu uygulama android cihazınızın kilit ekranında reklam izleyerek para kazanma şeklinde çalışıyor aylık 5 dolar gibi bir para kazanmanızda memkün.

 

Ojooo Wad

Ojooo wad reklam izle para kazan yöntemi ile tıklama başına 0,04 dolara kadar ödeme alabiliyorsunuz. Referansla kaydolursanız 5. Dolar hoş geldin bonusu alabiliyorsunuz.

 

Swagbucks

Swagbucks video reklam izle para kazan yönteminde kazandığınız puanlar ile Amazon gibi mağazalardan hediye kartı kazanabilirsiniz.

 

You-cubez

İlgi alanlarınızı seçebileceğiniz bu reklam izleyerek para kazanma uygulaması çok kolay ve eğlenceli bir yöntem geliştirmiş.

 

Wowapp Uygulaması

Anket çözerek ve oyunlarda görevler yaparak ve video reklam izleyerek para kazanma uygulaması olan Wowapp’te kazancınızı dolardan Türk lirasına çevirerek ödemenizi alabilirsiniz.

 

Zareklamy

30 saniyelik video izleyerek para kazanma yöntemleri arasında en kolayı.

 

Sosyal Medya Reklamları ile Para Kazanma Mümkün Mü?

Reklam izleyerek para kazanma dışında sosyal medya reklamları yaparak da para kazanabilirsiniz.

 

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma Kolay Mı?

İnternette bağlantınız varsa istediğiniz yerden kolaylıkla reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.

 

Reklam İzleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Küçük miktarlarda para kazandıran bu yöntem boş zamanlarınızda gelir elde etmenin birçok yolundan sadece birisi.

 

Size reklam izleyerek para kazandıran uygulama ve sitelerden bahsettim. Ayrıca ödeme yöntemleri ve reklam izlemeye alternatif olan kazanç yöntemlerine de kısaca değindim. Reklam izleyerek para kazanmak işte bu kadar kolay. Herkese bol kazançlar dilerim!

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek