Reklamlar
Ekonomi 2022-04-14 18:28:14 Karakaya

Rise Online World ve Kripto Para Kazanma

 

Yerli oyun şirketi Rokosoft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Rise Online World 15 Nisan tarihi itibarıyla oyuncuların beğenisine sunulacak. Tamamen yerli imkanlarla 4 yıldan uzun süredir geliştirilen bu MMORPG oyununda kripto para kazandıran bir sistem de bulunmakta. Unreal Engine 4 oyun motoruyla görsel kaliteye önem verilerek geliştirilen bu çok oyunculu rol yapma oyununda P2W oyun modeli değil de, Play 2 Earn oyun modeli baz alınmış. Oyunu oynayarak ROCO Token kazanabiliyorsunuz ve bu tokenler ile NFT pazarından alışveriş yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra oyunu oynayarak para kazanmak için başka bir yol daha var;

Rise Online GB satış

Oyunu oynarken görevleri yaparak, farm veya ticaret yaparak Gold bar kazanmanız mümkün olacak. Biriktirdiğiniz bu oyun içi paraları itemsatis.com gibi sitelerde diğer oyunculara satarak kazanç elde edebilirsiniz. Aşağıdaki linkten siteye girin, üye olun ve Rise Online Gold Bar satış yaparak para kazanın.
https://www.itemsatis.com/ilanlar/rise-online-gb-item.html

Rise Online Gold Bar satın al

Herkesin hayat şartları farklı, bazı kişiler oyuna saatlerini ayırabilirken çalışan kişilerin ayırabileceği vakit çok kısıtlı. Bu gibi durumlarda diğer oyunculardan geri kalmamak için Rise Cash satın alarak veya İtemSatış ilan pazarından Rise Online GB satın al işlemi yaparak karakterinizi güçlendirebilir ve rekabette yerinizi alabilirsiniz. Her gün binlerce başarılı işlem gerçekleştirilen ve yıllardır hizmet veren bu siteden alışveriş yaparken içiniz rahat olabilir.Rise Online nasıl kayıt olunur?

Oyunun resmi web sitesine girdikten sonra sağ üstteki “kayıt ol” butonuna tıklayın. Açılan ekranda ad, soy ad, kullanıcı adı, e-mail adresi, şifre ve telefon numarası alanlarını doğru şekilde doldurun. Sözleşmeleri de onayladıktan sonra artık Rise Online oynamaya hazırsınız!

İtemSatış.com hakkında
2 yılı aşkın süredir Türkiye’de oyuncu Pazar yeri ve E-Pin satış sitesi olarak hizmet veren İtemSatış.com, ALFATEK Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. bünyesinde Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde hizmet vermektedir. Tamamen kurumsal ve şeffaf hizmet anlayışını benimsemektedirler. Siteyle alakalı her türlü ve sorununuz için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bilgi alabilirsiniz;
destek@itemsatis.com.tr
Canlı destek 10.00 – 00.00 arası.
Destek talebi (ticket) 24 saatte bir cevap.
Instagram: itemsatiscom
discord.gg/itemsatiscom

Sakarya Teknokent A.Ş. D Blok Serdivan/Sakarya
Gümrükönü Vergi Dairesi
Vergi no: 0510834405

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek