Reklamlar
Gündem 2021-01-12 15:02:32 Tufan

Sakarya Haber sitesi Sakarya360.com Yayın Hayatına Devam Ediyor

Sakarya360.com yerel, ulusal ve küresel haberleri okuyucusuyla buluşturan yeni nesil haber sitesi olarak hizmet veriyor.

Ekonomi, spor, sağlık, gündem, kültür-sanat, teknoloji kategorilerinde yaşanan gelişmeleri güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiler ışığında, tarafsız bir bakış açısıyla ve olabilecek en hızlı şekilde Sakarya haber okuyucusuna ulaştırıyor. Sakarya’da haber okuma alışkanlığına bir farklılık getirmek amacıyla hizmet veren sakarya360.com doğru habere kolay ulaşmak prensibiyle hizmet veriyor.

 

Her yaştan haber okuyucusuna tek bir platformdan ulaşmak amacıyla hizmet veren sakarya360.com Sakarya haber kategorisinde oldukça başarılı işler yapıyor. Okuyucuların ilgi alanlarına göre oluşturulan kategoriler sayesinde keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Sosyal medya platformlarından alışkın olduğumuz bir kullanım şekli sayesinde gençlerle bağ kurarak gençlere haber okuma alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Sakarya360.com, haber okuma eylemini sıkıcı bir aktivite olmaktan çıkarıp, sosyal medyada zaman geçirmek gibi bir aktivite haline getirerek, Sakarya haber okunma oranlarını yükseltmek istiyor.

 

Dünya gündemini etkileyen olaylar, ulusal basında yer bulan başlıklar ve yerel bazda Sakarya haberlerini, Sakarya son dakika gelişmelerini tüm hukuki gereklilikleri yerine getirerek güvenilir haber kaynaklarından edinilen bilgiler ışığında okuyucuyla buluşturuyor. Sakarya360.com etik, tarafsız, doğru habercilik prensibiyle tecrübeli ve dinamik bir ekiple çalışıyor. Basın yayın sektöründe uzun yıllardır tecrübe sahibi olan ekip liderlerinin doğru yönlendirmeleri ile sakarya360.com Sakarya haber sektörüne  yeni bir soluk getiriyor.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek