Reklamlar
Kadın 2020-01-13 01:03:19 Karakaya

Siyah Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Tesettürlü kadınlar çanta ve ayakkabının yanı sıra şal ve eşarbın rengini de kombinini tamamlarken düşünmek zorunda kalıyor.

Siyah renk kombin parçalarını tamamlarken en kolay renk diyebiliriz. Yine de dolabımızdaki renklerle uygunluğunu sağlamada zaman zaman zorlanabiliriz. Siyah elbiseye hangi renk şal uyumlu olur? diye düşünüyorsanız işte sizler için derlenmiş öneriler...

Siyah Elbiseye Yakışan Şal Kombini Önerileri

Gün içinde ne giyeceğimizi bilemediğimiz durumlarda özellikle siyah rengi seçme olasılığınız daha yüksektir. Bu yüzden her tesettürlü kadının dolabında muhakkak olması gereken bir parça siyah elbise diyebiliriz.

Uzun ve tamamen düz siyah bir elbise tercih edecekseniz muhakkak şal renginizi de düz siyah tercih etmemenizi öneriyoruz. Şal rengi için böyle zamanlarda çok koyu bir renk yerine, boğucu bir görüntü oluşturmayacak patlak renkler düşünebilirsiniz.

[caption id="" align="aligncenter" width="564"]tesettür elbise modeli tesettür elbise modeli[/caption]

Yine düz siyah elbise için her sezonun vazgeçilmeyen deseni olan leopar desenlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle sade ve şık bir görünüm isteyenlerin tarzı diyebiliriz.

Eğer karışık bir ve rengarenk bir görünümden hoşlanmıyorsanız siyahla kombin edeceğiniz bir iki rengi tercih ederek bu doğrultuda devam etmeniz gerekiyor. Örneğin siyah ve sarı renkli bir elbise tercihini kırmızı bir şalla kombinleyebilirsiniz. Fakat mor bir çanta gibi bambaşka bir renk kombininizde tercih etmeyin.

Kombininizi tamamlarken kemer veya kolye renklerini göz önüne alarak kombini tamamlamaya özen göstermelisiniz.

 

Tesettür Çiçekli Elbiseleri Kombinleme

Desenli elbise modellerine gelecek olursak özellikle çiçekli elbiseler bu dönemin favori elbiseleri diyebiliriz. Mini mini çiçeklerden oluşan elbiseleri vitrinlerde görebilmek mümkün.

Peki siyah çiçekli elbise modellerini kombinlerken nelere dikkat etmeliyiz? Öncelikle elbisenizdeki çiçek renklerini göz ardı etmeden kombininizi tamamlamanızı öneririz. Mini çiçek rengindeki bir çanta ile hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Baştan aşağı çiçekli bir elbiseyse muhakkak düz renk şal seçimine özen gösterin. Gözleri yormayacak tatlı bir kombin oluşturmuş olursunuz.

Siyah elbiseye hangi renk şal gider? diye düşünenler için aşağıdaki linke tıklayarak kombin önerilerinin bolca görselleştirildiği yazı dizimize de bakabilirler.

https://kadinev.com/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek