Reklamlar
Gündem 2020-08-12 22:53:57 Tufan

Şoförlü Araç Kiralama

Tatil beldelerinde ve özellikle turistik yerlerde büyük ihtiyaç olan araç kiralama ve transfer hizmetleri, gidiş ve geliş için oldukça büyük önem taşırlar. Bu hizmetleri sizler için veren firmamızda, sizler için çalışmakta ve en iyi araç kiralama seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

 

 

Çünkü gideceğinizi tatil yerinde, seyahat için konforlu ve güvenli bir araca, doğru yere gidebilmek içinse deneyimli ve bölgeyi bilen bir kişiye ihtiyacınız olacaktır. Her ikisini de sizler için sunan firmamız, bu sayede uğraşmanıza gerek kalmadan istediğiniz yere güvenle ulaşmanıza imkan tanımakta ve bunu oldukça uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Eğer sizde araç kiralama veya şoförlü araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olanın en iyisini alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, sizler için hizmette olan geniş araç filomuzdan faydalanabilir ve istediğiniz aracı seçerek güvenle yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca kiralama sürenizi ve tarihinizi de erkenden belirleyerek kampanyalardan faydalanabilir ve bu sayede çok daha uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Kampanyaları

Araç ile beraber şoförü de kiralamak, size gideceğiniz yere giderken daha güvenli yolculuk yapma ve daha kısa yollardan giderek zamandan tasarruf etme imkanı tanır. Bu yüzden şoförlü araçlar daha sık tercih edilir ve kiralanırlar.

Eğer sizde gittiğiniz tatil yerinde gezmek, eğlenmek ve zamanı iyi değerlendirmek istiyorsanız, kesinlikle şoförlü araç seçeneklerimize göz atmalısınız. Şoförlü araç seçeneklerimize göz atarak sizin için en iyi olan aracı seçebilir ve zamandan tasarruf ederek daha rahat zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz araç ile yolculuğunuzu güvenle ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilir ve yol boyu tatilin keyfini, sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Gideceğiniz tatil beldesinde şoförlü araç kiralamaya karar verdiyseniz, bunu erkenden bize bildirebilir ve sizler için oluşturduğumuz kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Böylelikle sizlere sunduğumuz şoförlü araç hizmetlerinden daha uygun fiyatlar ile faydalanabilir ve tatile giderken bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bu sayede diğer etkinliklere daha çok para ayırabilir ve aynı anda güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamız ile erkenden iletişime geçmek ve oluşturduğumuz kampanyalar nezdinden araç seçimi yapmak. Daha sonrasında ise firmamız, anlaşılan tarihte size hizmet verecek ve anlaşma bitimine kadar hizmetlerini en iyi şekilde sürdürecektir.

Şoförlü Araç Kiralama Şartları

Birçok firmanın verdiği şoförlü araç kiralama hizmeti, ancak belirli şartlar çerçevesinde gerçekleştirilebilen bir hizmettir. Bu hizmette esas olan şartlar aracın korunması ve ücretlerin eksiksiz bir şekilde zamanında ödenmesidir. Fakat bunların yanı sıra birçok farklı şart bulunmakta ve bu şartlar kiralama öncesi müşteriye bildirilmektedir. Ayrıca kiralama öncesi müşteriye sözleşme sunulmakta ve bu sayede her iki tarafın da hakları emniyete alınarak güvenle yolculuk etmeleri sağlanmaktadır.

Bu durum firmamız için de böyledir. Araç kiralamak için birkaç şart bulunmakta ve bu şartlar kiralama öncesinde müşteriye bildirilerek sözleşme sunulmaktadır. Genel olarak belirlenen şartlar ise, araçtan araca değişiklik göstermekle beraber, faaliyet gösterdiğimiz bölgeye göre de değişiklik gösterebilmektedir. Fakat şartlar, genel olarak aynı çerçevede şekillenmekte ve her iki tarafın da mağdur olmasını önlemek amacıyla uygulanmaktadır.

Uygulanan şartların ilki, yaş sınırıdır. Araçlar, belirlenen yaş sınırları dahilinde hizmet verebilmekte ve bu durum, araçtan araca değişiklik gösterebilmektedir. İkinci aranan şart ise, depozito bedelinin, kampanya koşullar dahilinde, zamanında ve eksiksiz bir şekilde ödenmesidir. Bu sayede araç ve hizmet kişisi için gerekli güvence sağlanmış olur.

Bu şartların yanı sıra, birde KM şartları bulunuyor. Çoğu durumda belirlenen değerler içerisinde hizmet verilse de, bazı durumlarda aşım gerçekleşebiliyor. Eğer aşım gerçekleşecekse, sınırsız KM seçeneklerine müşteri yönlendiriliyor ve bu sayede bu şartta çözülmüş oluyor.

Eğer sizde firmamızdan şoförlü araç kiralamaya karar verdiyseniz, iletişim anında daha detaylı şekilde sunacağımız şartlar dahilinde bizden hizmet alabilirsiniz. Bizden hizmet alarak güvenle yolculuk yapabilir ve gittiğiniz yerin tadını, sonuna kadar rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Firmadan firmaya ve bölgeden bölgeye göre değişiklik gösteren kiralama ücretleri, kiralama süresine ve seçilecek olan araca göre de değişiklik göstermektedir. Fakat belirlenen fiyatlar genellikle sabit tutulmakta ve ekstra masraflar müşteriye yansıtılmamaktadır. Ayrıca depozito ücretleri de araçlar için belirlenen düzeyi aşmamakta ve sabit tutulmaktadır.

Firmamızda sunulan şoförlü araç kiralama ücretleri ise oldukça uygundur. Sizlere sunduğumuz ücretler genel olarak piyasanın altında olmakta ve dönem dönem düzenlenen kampanyalar ile çok daha uygun bir hale gelmektedir. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliği dahilinde fiyatlarımız oldukça avantajlı ve dikkat çekicidir.

Eğer sizde bizden şoförlü araç kiralamaya karar verdiyseniz, araçlarımız ve hizmet alanlarımız için belirlediğiniz ücretlere göz atabilirsiniz. Ayrıca erken dönem ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve bu sayede erkenden randevu yaparak daha uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz.

Nasıl Şoförlü Araç Kiralarım?

Eğer sizde tatil yapacağınız yerde vakitten tasarruf etmek ve yolculuk derdi ile uğraşmamak istiyorsanız, yapmanız gereken oldukça basittir: bizimle iletişime geçmek ve şoförlü araç seçeneklerimize göz atarak herhangi birisini kiralamak.

Bizden kiralayacağınız araçlar ile güvenli ve konforlu bir şekilde gitmek istediğiniz yerlere gidebilir ve bu sayede tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik sizlere sunduğumuz kampanyalar ile tasarruf da edebilir ve cebinizde kalan ekstra parayı, tatiliniz için kullanabilirsiniz.

Araç kiralamaya kesin olarak kara verdiyseniz, İnternet sitemizde yer alan opsiyonlara göz atmalı ve gene sitemizde yer alan numaralar üzerinden bizimle iletişim sağlamalısınız. Bizimle iletişim sağlayarak hem kiralama işlemini gerçekleştirebilir, hem de araçlar ile birlikte fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan seçenekler hakkında bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilir ve kiralama yapmak istediğiniz araç ve bölge hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede kiralama işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Araçlar

Şoförlü araç kiralamalarında tercih edilen araçlar genellikle standart olarak belirlenmekte ve sizlere sunulmaktadır. Fakat bu araçlarda en çok dikkat edilen nokta güvenlik, konfor ve temizliktir. Ayrıca araçların bakımlarına da oldukça titiz yaklaşılmakta ve bu sayede olası tüm problemlerin önüne geçilmektedir. Buna göre hizmet veren firmamızda, tüm temizlik, bakım ve güvenlik önlemlerini alarak birçok farklı araç ile hizmet vermekte ve her geçen gün araç filosunu genişleterek hizmet kalitesini artırmaktadır. Ayrıca farklı bütçeler ve yüksek sayıdaki kişiler için de özel araçları olan firmamızın, oldukça geniş bir filosu ve alanında deneyimli birçok personeli bulunmaktadır.

İşte sizler için hizmet veren ve bünyemizde bulunan bazı araçlar;

  • Mercedes Vito 9 kişilik standart,
  • Mercedes Vito VIP 7 kişilik,
  • Mercedes Sprinter 17 kişilik.

17 kişiye kadar hizmet verebilen geniş araçları bünyesinde barındıran firmamız, sahip olduğu tüm otomobillerin bakımlarını ve gerekli onarımlarını düzenli olarak yaptırmakta ve size en iyi şekilde hizmet verecek şekilde düzenlemektedir. Ayrıca firmamız, sadece araçların değil personellerinin de gerekeli sağlık kontrollerini ve bilgi durumlarını düzenli olarak kontrol etmekte ve olası tüm problemlerin önüne geçmektedir. Bu sayede her geçen gün kalite seviyemiz artmakta ve marka bilinirliğimiz yükselmektedir.

Kurumsal Şoförlü Araç Kiralama

Eğer kurumsal bir şekilde şoförlü araç kiralamak ve birçok kişiyi aynı anda bir yerden bir yere transfer etmek istiyorsanız, buna göre iletişim sağlamalı ve doğru araç tercihi yapmalısınız. Ayrıca kurumsal olan hizmetlerde, uygulanan sözleşmeler farklılıklar içerebilir ve doğal olarak ücretlerde de değişiklikler yaşanabilir. Fakat kişisel hizmet için uygulanan prosedürlerin tamamı, kurumsal kiralamalar için de geçerli olacaktır.

Kurumsal bir şekilde araç kiralamaya karar verdiyseniz, firmamızın iletişim departmanına ulaşarak durumu belirtebilir ve buna göre bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişim sağlayarak, kurumsal araç kiralama sözleşmesi hakkında ve fiyatlar hakkında da bilgi alabilir ve eğer varsa kampanyalar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Böylelikle çok daha uygun fiyatlı kiralama yapabilir ve beraber gideceğiniz kişilerin bütçeden tasarruf etmesini sağlayabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyat Aralığı

Şoförlü araç kiralama, uzun yıllardır süre gelen bir hizmettir. Bu hizmette esas alınan nokta müşterinin güvenliği ve ne denli rahat yolculuk yaptığıdır. Ayrıca dikkate alınan bir diğer önemli nokta ise, müşterinin bütçesinin korunması ve en iyi şekilde yönetilmesidir.

Bu durum firmamız için de geçerlidir. Oldukça profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, daima müşterinin can güvenliğini birinci planda tutmakta ve ardından müşterinin konforuna önem vermektedir. Bunlarla beraber firmamız, müşterinin bütçesini de en iyi şekilde yönetmekte ve belirlenen bütçe dahilinde en iyi hizmetleri sağlamaktadır. Bu da firmamızı, diğerlerinden ayırmakta ve tercih edilir kılmaktadır.

Eğer sizde bizden şoförlü araç kiralamak istiyorsanız, ilk olarak sitemizde yer alan seçeneklere göz atabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız seçeneklere göz attıktan sonra, ihtiyacınız için en uygun olan aracı seçebilir ve ardından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek, hangi bölgede ve hangi tarihte hizmet almak istediğinizi belirtebilir ve verdiğiniz bilgiler dahilinde fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fakat yer ve tarih bilgileri ile beraber, seçeceğiniz aracın modeli ve kullanım süresi de fiyatlandırmaları etkileyecektir. Fiyatı etkileyecek olan kilit unsur ise, hangi bölgeden hizmet almak istediğiniz olacaktır.

Nasıl Fiyat Alırım? ((Çağrı merkezinden fiyat alabilirsiniz)İstanbul)

Şoförlü araç kiralama firmamızdan hizmet almaya karar verdiyseniz, ilk olarak araç seçiminizi gerçekleştirmelisiniz. Araç seçiminizi gerçekleştirdikten sonra, sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ve çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul'da yer alan çağrı merkezimiz ile irtibat sağladıktan sonra, kiralamak istediğiniz araç modelini, kiralamak istediğiniz tarihi, kiralamak istediğiniz bölgeyi ve diğer bilgileri çağrı merkezi personelimiz ile paylaşmalısınız. Paylaşacağınız bilgiler dahilinde çalışan size fiyat bilgisi verecek ve ekstra opsiyonlar sağlayacaktır. Bu sayede daha uygun fiyatlar ve daha farklı seçenekler görebilecek ve kararınızı ona göre verebileceksiniz.

İstanbul-Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Ülkemizin her noktasında aktif olarak kullanılan hizmetlerden olan şoförlü araç kiralama hizmeti, özellikle de turistler tarafından tercih edilen bir hizmettir. Bu hizmetin tercih edilmesindeki temel amaç, konforlu bir yolculuk ve kesintisiz bir tatil yaşamaktır.

Bu hizmeti en iyi şekilde yerine getiren ve bu sayede birçok kişinin tercihi ve tavsiyesi olan firmamız, en çok tercih edilen güzergâhlardan birisi olan İstanbul-Ankara arası da şoförlü araç kiralama hizmeti vermektedir. İş toplantısı, bayi toplantıları için hızlı, konforlu, vip görüşmeler için müşterilerinin ihtiyaçları ile donatılmış geniş ve konforlu araçlar ile hizmet veren firmamız, ayrıca alanında uzman ve deneyimli personelleri ile de hizmet kalitesini pekiştirmektedir.

Eğer sizde tatilinizi rahat, güvenli ve konforlu bir şekilde geçirmek ve gitmek istediğiniz yerlere hızlı ve güvenli bir şekilde gitmek istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ederek profesyonel transfer hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilir ve bütçenizden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek