Reklamlar
Teknoloji 2017-06-28 11:50:27 Karakaya

Sosyal Medya Güçtür Onu Kullanın

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz ve herkesin popüler olarak takip ettiği sosyal medya web siteleri her gün güncel konuları barındırıyor. Her gün yeni bir konunun konuşulduğu sosyal medya platformlarında kimi zaman çok konuşulan ve tepki verilen konu ülke kararlarını dahi etkiliyebiliyor.

 


Milyonlarca kişinin kullandığı haber alma akışının en hızlı yapıldığı teknoloji sistemi olan sosyal medya'nın gücü herkesi şaşırtıyor. Yazılan iletilerin kısa sürede kişiye ulaşmasıyla çözümler de çabuk yaplabiliyor. Bir çok ünlü firma sorunları hızlı bir şekilde çözebilmek için oluşturdukları sosyal medya playformlarıyla kullanıcılarına ulaşıyor.

Sosyal medya kullanıcıları oturdukları semtlerde gördükleri bir durumun fotoğrafını çekip oturdukları yerde belediye hizmetlerine fotoğrafı göndermesiyle belediye personelleri kısa sürede olay yerine gelerek müdahale yapıyor. Bir çok kişi sosyal medya'nın gücünden habersiz olurken sosyal medya'nın gücünü doğru kullanarak insanlara büyük hizmetler yapılıyor.

Hayatımıza ilk olarak ileti ve fotoğraf ile giren daha sonra video yüklememize izin veren sosyal medya şimdilerde canlı yayın yapmamızada izin veriyor. Bulunduğumuz yerde oluşabilecek iyi veya kötü durumu anında milyonlarca kişiye ulaştırabilceğimiz bir güç bulunuyor ve bu gücün ismi genel olarak sosyal medya olarak tabir ediliyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek