Reklamlar
Magazin 2017-05-11 17:00:51 Karakaya

Sosyal Medya'nın Çılgınları

Sosyal medya'da paylaşılan fotoğraflar viral olmaya devam ediyor. Birbirinden ilginç fotoğrafların paylaşıldığı fotoğraflar da bu sefer erkekler ön planda yer alıyor.

 

Sosyal medya'da paylaşılan fotoğraflar beğenilmesi durumunda saniyeler içinde milyonlarca kişiye ulaşıyor.Viral olan bu fotoğraf karelerinde bu sefer kadınlar değil erkekler bulunuyor. İlgin karelerin yer aldığı fotoğraflarda erkeklerin çılgınlığı viral olmuş durumda.

Aşırı yağmurun yağdığı şehir de herkes ıslanmamak için kaçarken bir kişi şişme deniz yatağı ile caddede ilerliyor. Bunu yapan kişi çılgınmış gibi güneşlenir pozisyonda cadde'de ilerliyor. Caddenin yarım metre su içinde olduğunu fırsat bilip deniz yatağı ile ilerleyen bu kişi sosyal medya'nın virali oldu.

Kendilerini korkusuz olarak adlandıran erkekler arasında ilginç ve bir o kadar da korkutucu fotoğraf dikkatlerden kaçmadı. Onlarca timsahın arasında oturan bu kişi fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Eline aldığı timsahla poz verdiği sırada etrafında onlarca timsah olduğuda görüldü. Bazı timsahların ağızları kapalı olduğu görülürken bazılarnında ağzı açıktı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek