Reklamlar
Hayat 2020-05-17 03:51:17 Karakaya

Sosyal Medya Videoları Şu Ara Çok Popüler

Sosyal medya videoları her daim en çok izlenen ve aynı zamanda en fazla paylaşılan içeriklerin başında geliyordu. Bu durum son birkaç ay içinde katlanarak artmış durumda. Elbette bunun temel nedeni insanların karantina günlerinde evlerinde oturması. Gerek ünlüler gerekse sıradan birçok kişi sosyal medya üzerinden kendilerini ifade ediyorlar. Bu konuda özellikle çekilmiş olan video sayısının her daim çok fazla olduğunu ve yukarı doğru tırmandığını ifade etmek lazım. En fazla kullanılan sosyal medya hesaplarının hangilerinin olduğunu sizler için araştırdık.

Birden Çok Popüler Hesap Var?

Eğlence Videoları içinde dikkat çeken birçok gelişmenin arasında sosyal medyanın kullanımının tavan yapması da bulunuyor. Neredeyse ikinci ayına girecek olan karantina günlerinde insanların en çok yaptığı şey sosyal medyayı kullanmak. Bunun için birden çok opsiyon söz konusu. Popüler olanlar ise şöyle;

  • Her daim sosyal medya denildiği zaman birçok kişinin aklına hemen Instagram gelmekte. Buradan her daim resim ve fotoğraf paylaşımı yapmak mümkün. Bundan dolayı birçok kişinin tercih etmiş olduğu bir hesap. Hem yerli hem de yabancı kullanımının çok yoğun olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle ünlülerin hesapları her daim gündemde yer almakta.
  • Bunun yanı sıra sosyal medyanın kalbinin atmış olduğun bir diğer alan ise Twitter. Sadece haber ve benzeri konularda paylaşımlar söz konusu değil. Aynı zamanda magazin gelişmeleri de mevcut.

Haber365 Sitesi Üzerinden Habere Erişim Zaman Almıyor

Sorunsuz bir giriş ile Haber365 sitesinde hemen online olabilirsiniz. https://www.haber365.com.tr/video/sinema-videolari linki üzerinden erişim bilgisayar ve bunun yanı sıra cep telefonu ile çok kolay. Firma son yılların en çok dikkat çeken haber siteleri içinde öne çıkıyor. Bunun nedenler içinde hem hızlı hem de tarafsız olması ilk sırada. Son dönemlerde videolu haber konseptinin gelişmesinin hemen ardından bu sitede en güzel örnekleri söz konusu. Bunları izlemek çok kolay. Üye olmaya gerek yok. Sadece videonun üstüne bir kere tıklamak yeterli. Böylelikle en kısa zaman dilimi içinde dilediğiniz videoyu izleyebilirsiniz. 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek