Reklamlar
Sinema 2020-06-16 04:28:48 Karakaya

Stranger Things Konusu 

Gizemli bir şekilde kaybolan bir çocuk ve onu bulmak için hem keyifli hem de ilginç bir maceraya adım atan arkadaşları…

Stranger Things, bir Netflix projesi ve yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgi ile seyrediliyor. Bu gizemli kaybolun nedenlerini araştırmak için yola çıkan bir polis memuru ve yıllar önce yaşadığı bir olay ve çok daha fazla gizem… Dönemin korku filmlerine eğlenceli bir hikaye ile gönderme yapan bu diziyi kaçırmamanız gerekiyor. 

Hikayesi ile olduğu gibi oyuncu kadrosu ile de sizleri içine çekecek bir dizi olduğunu belirtmek isteriz. O çocuklar şimdi büyüdü ve yeni sezonda daha ilginç bir şekilde karşınıza çıkacaklar. Zaman zaman sizi çocukluğunuza döndürecek sevimli bir hikayesi de var aslında. Çocuk oyunculardan bu kadar başarılı performans beklemiyor olabilirsiniz ve belki de büyük bir ön yargı ile yaklaşıyorsunuz ancak emin olun bu ön yargılarınızdan kurtulduğunuzda sizler de ne kadar doğru bir karar verdiğinizi çok daha iyi anlayacaksınız. 

Yayınlandığı günden bu yana milyonlarca dizi tutkununa ulaşmayı başaran ve şu an için hali hazırda en iyiler listesinde yer alan dizi, dijital mecralarda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor ve seyretme fırsatı bulabiliyoruz. Henüz keşfetme şansınız olmadıysa eğer Dizirun isimli adresi kullanabilir ve sizler de ücretsiz olarak izleme şansı elde edebilirsiniz. 

Stranger Things Oyuncu Kadrosu 

Winona Ryder, Joyce karakteri için biçilmiş kaftan. Onun üzüntüsünü ve nasıl bir mücadele içerisinde olduğunu anlayabiliyorsunuz. Gizemli kayboluşu çözmek için her şeyi yapmaya hazır ve bu rol için en doğru isim olduğunu söyleyebiliyoruz. Çocuk oyuncular ile birlikte muhteşem bir uyum yakalamış durumda ve bunu hissetmek pek de zor olmayacaktır. 

David Harbour, başarılı bir polis rolü ile karşımıza çıkıyor. Her gün içki içen ve sigarasından asla vazgeçmeyen serkeş yaşantının altında büyük bir duygusallık yatıyor ve zaten dizinin ilerleyen bölümlerinde bu adama hayran kalıyorsunuz. Oyunculuk kalitesine sözümüz yok ancak bu rolde gerçekten harika bir iş çıkartmış ve artık zirveye taşımış diyebiliriz. 

Finn Wolfhard, Mike rolü ile gizemli kayboluştaki başrol olarak karşımızda. Yine en doğru cast seçimlerinden biri ve bir çocuktan çok daha fazlasını isteme hakkı sunuyor. Muhteşem bir oyunculuk ve bunu sizler de kısa süre içerisinde hissediyor olacaksınız. 

Kalabalık kadrosu ile isim hafızanızı biraz zorlayacaktır ancak bir süre sonra tüm oyuncu kadrosunu ezberleyecek ve hatta onları ailenizden biri gibi benimseyeceksiniz. Bu dizi insanda öyle bir etki uyandırıyor ve bu etkiyi üzerinizden atmanız da pe kolay olmayacaktır. 

Stranger Things Dizi Bilgisi 

Netfliks’in en iyi yapımlarından biri olduğunu söylemek mümkün ve zaten dizi hakkında yapılan yorumları incelediğinizde de bizimle aynı şeyleri düşünen binlerce insanın olduğunu sizler de göreceksiniz. Stranger Things izle  butonu ile birlikte Dizirun sitesinde bu dizinin yer aldığını görebiliyorsunuz. 

Ücret ödemeden hem alt yazılı hem Türkçe dublaj seçenekleri ile birlikte sizler de seyir zevkinizi katlayabilirsiniz. Bölümler oldukça kısa ve canınızı sıkmayacaktır diye düşünüyoruz. Türünün en iyi örneklerinden bir tanesi ve kısa sürede bu denli sükse yaratmasını da gayet normal buluyoruz. Zaten diziyi izlemeye başladığınızda bunu sizler de fark edecek ve bizimle aynı şeyleri düşüneceksiniz. Dram, Gerilim ve Fantastik türündeki başarılı yapımlardan biri ve hiç bitmesin isteyeceğiniz siziler arasında yer alıyor. Hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu kusursuz bir şekilde tasarlanmış ve dizi sizleri de içine çekecektir. 


 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek