Reklamlar
Televizyon ve Medya 2022-04-23 00:52:59 Karakaya

Survivor’da Kimin Adı Çıktı, Adem Atakan Kavgası

Survivor 2022 All Star’da yokluk adasına gidecek yarışmacı kim oldu, Adem ile Atakan’ın erkeklik kavgasında tansiyon yükseldi.

Cuma akşamı yayınlanan Survivor All Star’da rastlanmadık görüntüler ekrana yansıdı. Öte yandan, dokunulmazlık ödülünü ise ünlüler takımı kaybetti.

Survivor’da Kimin Adı Çıktı?

Survivor 2022 All Star’da bilindiği gibi, Perşembe akşamı takımlarda değişiklik yaşandı. Yapılan değişikliğin ardından, Cuma akşamı yayınlanan bölümde, ilk defa takımlar daha önce kendi takım arkadaşları ile yarışmak zorunda kaldı.

Kadınlar ve erkekler yarışını da gönüllüler takımı kazanınca, konseye ise ünlüler takımı çıkmak zorunda kaldı.

 

Konseyde ise rastlanmadık görüntüler yaşandı. Yarışma öncesi ünlüler takımında yarışan Adem, bir araç içerisinde gördüğü dolmaları görüp takımından birkaç arkadaşıyla paylaşması üzerine, konseyde gergin dakikalar yaşandı.

Konseyde ise ünlüler takımına yeni dahil olan isimlerden Gökhan, Sude ve Anıl’ın isimleri çıkarken, en fazla oyu alan Gökhan oldu. Sürgün adasına giden isim Cuma akşamı Gökhan oldu.

Adem Atakan Kavgası

Yaşanan dolma polemiğinde, konseyde Adem Atakan kavgası öne çıktı. İsimlerin yazılacağı sırada, Adem takım arkadaşlarına kendi isminin yazılmasını istedi. Bunun üzerine, takım arkadaşlarından kendi isminin yazılmaması üstüne Adem’in sitem etmesine karşın, gönüllüler takımından Atakan’ın biz haketmediğimiz ödülü istemiyoruz demesi kavgayı adeta fitilledi.

Adem, Atakan ve Berkan’a erkeklik yapmayın demesiyle, Atakan’da Adem’e, “Sen takıma kendi ismini yazdırmak isterken erkeklik yapıyorsun, bizim yaptığımıza erkeklik diyorsun. Ne diyorsun kardeşim?” demesi üzerine konu Acun Ilıcalı’nın söz girmesiyle kapandı.

 

Ancak yeni bölümün tanıtımında, tartışmanın süreceği de görünüyor.

Kaynak ; https://haberzamani.com.tr/survivorda-kimin-adi-cikti-adem-atakan-kavgasi/213/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek