Reklamlar
Gündem 2021-09-16 14:27:15 Tufan

Tasarımcı Burak Kaynar Hakkında Merak Ettikleriniz

Başarıları, tasarımları ve naifliği ile bilinen ünlü Tasarımcı Burak Kaynar ve Burak Kaynar Gelinlik markasını yakından tanımak istedik. Bu sebeple sizleri ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Bursa’ya götürüyoruz.

 

Başarıları, tasarımları ve naifliği ile bilinen ünlü Tasarımcı Burak Kaynar ve Burak Kaynar Gelinlik markasını yakından tanımak istedik. Bu sebeple sizleri ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Bursa’ya götürüyoruz.

Tasarımlarına hayran bırakan sevgili Burak Kaynar hakkında merak ettiğiniz soruları cevapladık. Umarım sizlere de keyifli zaman geçirtmiş oluruz.

Burak Kaynar Kimdir?

Ünlü tasarımcı Burak Kaynar kimdir sorusuna şöyle cevap veriyor:

1989 yılından bu yana gelinlik ve tasarım sektörünün içinde yer alan ailemin etkisi ile bu mesleğe başlama kararı aldım. Avusturya’da Viyana Üniversitesi (Universität für angewandte Kunst Wien)’nde Moda Tasarım bölümünü bitirdim. Akademik kariyerime Sheraton, Okan Üniversitesi ve birçok yerde workshop eğitimleri vererek devam ettim. Hala eğitimler vermekteyim.

Bu işin hem alaylısı hem de mekteplisi olan usta tasarımcı Burak Kaynar mesleğinde eğitimin, tecrübenin ve değişime ayak uydurmanın önemini her fırsatta vurguluyor.

Burak Kaynar Markasının Mimarı Olma Süreci Nasıl Gelişti?

Burak Kaynar Bursa Gelinlik mağazasının markalaşma süreci 2012 yılında başladı. 2012 yılından bu yana ismimi taşıyan markam ile gelinlik ve abiye tasarımlarımı sürdürmekteyim. Gelinlerimizi provalı bir şekilde hazırlıyoruz. Gelinlerimiz provalarda destek aldığım uzman kadın terziler tarafından giydiriliyor. Giydirildikten sonra provaya benim de dahil olmamla ilerliyoruz. Hayalinizdeki gelinlik modelini beraberce oluşturuyoruz. Düğün mekanınızı ve tarzınızı da göz önüne alarak farklı model fikirleri sunuyoruz. Memnuniyetinize ekibim ve ben çok önem veriyoruz. Ayrıca ödeme planı oluşturarak ücretin tamamını peşin vermek yerine provalarda taksit imkanı sunuyoruz.

Markalaşma Süreci Nasıl Gelişti?

Titizlikle yürütülen çalışma ve tüm süreçlerin eksiksiz takibi sonunda ortaya muhteşem işler çıkıyor. Süreç doğru ilerlediğinde hayallerimizin ötesinde tasarımlara ulaşıyoruz. Bu yüzden iş disiplinine önem veriyorum. Markalaşma bu süreçte ortaya çıkmıyor, tüm bu süreçler markalaşmayı beraberinde getiriyor.

Çok sevgili tasarımcı Burak Kaynar ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Umarız bir çok kişiye ilham olur. Burak Kaynar ve ekibinin yolu açık olsun dileklerimizle Bursa’dan ayrılıyoruz. Umarım sizler de en az bizim kadar keyif almışsınızdır.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek