Reklamlar
Teknoloji 2020-05-16 02:24:51 Karakaya

Turhost indirim kuponu

Turhost firması hosting hizmetlerinde, web hosting, WordPress hosting, Linux hosting, cpanel hosting, kurumsal hosting, Windows hosting, reseller hosting ve site kur hizmetlerini veriyor. Turhost WordPress hosting hizmetlerinde müşterilerine farklı özelliklere ve fiyatlara sahip aylık paket seçenekleri sunuyor. WordPress, kişisel web sitesi ya da blog sayfalarının en basit şekilde oluşturulmasını sağlayan sistemdir.

WordPress internet üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilmekte ve açık kaynak kodlamaları ile web sitenizin hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Web sitenizi oluşturduktan sonra, verilerinizi barındıracak ve sitenizin yayınlanmasını sağlayacak bir sunucuya ihtiyacınız vardır.

Bunu sizlere Turhost firması sağlıyor ve WordPress hosting sistemlerinde, WordPress sistemi ile oluşturduğunuz blog sayfalarınızı ya da web sitelerinizi yayınlayabilirsiniz. Turhost WordPress sunucuları %100 bulut altyapı sistemi üzerinden çalışmakta ve yüksek performanslı olarak hizmet vermektedir.

Turhost indirim kuponu için tıklayın!

Firma sürekli olarak daha iyi hizmet verebilmek için sistemlerinde geliştirmeler yapmaktadır. WordPress hosting hizmetlerinde ücretsiz LSCache modülünü kullandırarak, WordPress sitelerinin normalden 5 kat daha hızlı erişilebilir olmasını sağlıyorlar. Turhost, müşterileri web sitelerini bir sunucudan başka bir sunucuya taşımak istediklerinde bu hizmeti tüm müşterilerine ücretsiz olarak veriyorlar.


Taşıma sırasında oluşabilecek olan, DNS ayarlamaları, php versiyon uyuşmazlığı, e-posta ayarları gibi tüm işlemleri kendileri yapıyorlar. Bir WordPress site kurmak ve bu siteyi en iyi şekilde yayınlamak istiyorsanız, turhost.com sitesi üzerinden aradığınız tüm bilgileri bulabiliyor, firma ile iletişime geçerek, isterseniz, sizin için site kurmalarını isteyebiliyorsunuz. Canlı destek hizmetlerini 7/24 veriyorlar ve sizlerden gelen tüm istekler, sorunlar için çözümler oluşturuyorlar. 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek