Reklamlar
Televizyon ve Medya 2020-07-23 02:55:17 Karakaya

Türkiye’nin En Popüler Ünlüleri

 

Türkiye’de yıllardır biyografilerin aranma potansiyeline bağlı olarak, geleneksel trend olan ünlülerin yerine artık daha genç ve adını bile televizyonda görmediğimiz isimler Google gibi arama motorlarında ve sosyal medya ünlü. En çok onlar aranıyor ve çok onların hayatı merak ediliyor. İşte

2020 yılında en çok aranan Ünlüler:

1. Murda

     

Son zamanlarda çıkardığı şarkılarıyla Murda, Türkiye’nin en çok merak edilen ünlerin en başında yer alıyor. Özellikle genç kesim tarafından takip edilen Murda’nın biyografisi ve yaşamı en çok arananlarda liste başında. Biyografisi ve daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Zeynep Bastık

 

     

Zeynep Bastık da tıpkı Murda gibi genç kesim tarafından en çok aranan ve dinlenen isimlerden biri. Ancak Zeynep Bastık’ın popüleritesi, Murda’ya göre biraz daha fazla olmasına rağmen Murda daha çok merak edilmiş. Zeynep Bastık’a göre yeni olmasındandır belki.

3. Hadise

 

     

Hadise, 2019 yılında bu listenin en başında yer alıyordu. Koltuğunu kaptırdı. Yeni şarkılarıyla ve magazinle gündeme sık sık gelen Hadise bu seneki aranma ve paylaşım doğrultusunda listede kendini 3. Sırada yer verdi.

4. Gizem Birdan

     

 

Survivor yarışmasına katılan oyuncu ve sporcu olan Gizem Birdan aranma potansiyelinin bir anda artmasıyla kendini 4. sıradan listeye sokuyor. Gizem Birdan’ın survivor performansı bir yere dursun, özellikle güzelliği ve fiziği ile alakalı aramalar ve Barış Murat Yağcı ile birlikte oynadıkları Şahin Tepesi dizisiyle ilgili aramalar bu listedeki trend hacmini belirliyor.

5. Barış Murat Yağcı

     

Yine Gizem Birdan gibi Survivor yarışmasına katılan oyuncu Barış Murat Yağcı’nın yaşamı ve ilişkili aramaları sonucu en çok merak edilen biyografilerden birisiydi.

6. Ala Tokel

 

     

Youtuberlar kuşkusuz 2020 senesine damga vurmaya devam ediyor. İnternet aramalarında ve sosyal medyada etiketlenmelerle birlikte birçok arama filtresine takılan isimlerden biri de yine youtuber olan Ala Tokel. Ala Tokel’in biyografisi en çok arananlarda 6. Sırada. Biyografisi için buraya tıklayın.

Bu liste MaksatBilgi.com’un verilerine göre listelenmiştir. MaksatBilgi’de birçok biyografi var. Biyografileri, resimleri, videoları, sosyal medya hesapları, çalışmaları vs daha detaylı ve güncel olarak, istediğiniz, merak ettiğiniz ünlüyle ilgili daha fazla detay bulabilirsiniz. Buradan biyografilere giderek merak ettiğiniz ünlüyü aratabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek