Reklamlar
Teknoloji 2016-10-27 17:41:28 Karakaya

Türkiye'nin Lider Sosyal Medya Hizmetleri Firması, Crovu.

Crovu İle Fenomen Olmak Artık Çok Kolay! Bugün sizlere Crovu'dan bahsetmek istiyorum. Crovu açıkça söylemek gerekirse tam anlamıyla size sosyal medya desteği veren bir medya şirketi. Sizin sosyal medya hesaplarınızı yönetmekten sosyal medya da sizi bir fenomen yapabilmeye kadar bir çok olanak yine Crovu ile mümkün.

Ben de sizlere Crovu'nun neler yapabildiğinden kısaca bakmak istiyorum sizlerle. Ve yazımın başında da dediğim gibi Crovu İle Fenomen Olmak Çok Kolay dediğimi düşünürsek bunun hakkında size kısaca bilgi vermekten kendimi alıkoyamıyorum. Crovu ile fenomen olmak çok kolay çünkü Crovu bu konuda işini bir profesyonellik çerçevesinde yürüten tek ve yegane şirket konumunda. Bu da Crovu'ya ayrı bir güç katıyor. İsterseniz neden bahsettiğime geçelim. Crovu'nun yaptıklarına bakmak gerekirse öncelikle örneğin bir şirketsiniz ve sosyal medya hesaplarınızı kendiniz yönetemiyorsunuz. Ama bunun için işe birini alacak kadar da büyük bir şirket değilsiniz o zaman Crovu'ya geliyorsunuz. Ve onlar sizin için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyorlar ve sizin sosyal medya da doğru adımlar atmanızı sağlıyorlar.

Ve bu şekilde yanlış herhangi bir şey yapmadan istediğiniz şekilde sosyal medya hesaplarınıza yön verebiliyor ve profesyonelce bir dokunuş ile hesaplarınız olabileceğinden çok daha güzel ve müşterilere daha ilgi çekici gelmeye başlayabilir. Bu yüzden Crovu'nun ilk yaptığı iş sizlere sosyal medya da kurumsal hizmetler sağlamaktır. Gelelim yazının başında bir çok kez belirttiğim o cümleye; Crovu ile fenomen olmak çok kolay işte bu da farklı bir bakış açısı ile değerlendirilmeli diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten Crovu ile fenomen olabilmek için çok fazla zaman geçmesine yada büyük uğraşlar vermeye ve veya büyük paralar kaybetmeye gerek yok. Crovu'da sadece sizi fenomen haline getirebilecek işlevsel araçlar ve bu konuda sizleri yönlendirecek donanımlı profesyonel danışmanlar var.

Ve siz doğru ellerde sadece bir kaç günde bir fenomen haline gelebilirsiniz. Ve elbette burada ki doğru el Crovu'dan başkası olamaz. Peki Neden Olamaz? Çünkü Crovu sizin için takipçilerinizi dakikalar içerisinde gönderebilme yetenek ve kabiliyetine sahip. Buda Crovu'nun en büyük özelliği esasen. Siz istediğiniz takipçi miktarını seçiyorsunuz ve CROVU'nun resmi sitesinden işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

Sonrasında ise sizden hiçbir kişisel bilgi talep edilmeden sadece kullanıcı adınız istenerek takipçiler size ulaştırılıyor. Bu şekilde hiç bir kişisel bilgi istenmediği için de herhangi bir güvenlik problemi yaşamadan takipçileriniz gönül rahatlığı ile sizlere ulaşmış oluyor. Bu raddede bakıldığında sizden istenen tek şey ise hesabınızın herkese açık bir profil olması. Bu da işlem güvenliği açısından gerekmektedir. Bunun dışında Crovu sizden başka şifre vb. bilgi talep asla etmez. Bu da Crovu'nun diğer sözde sosyal medya şirketlerinden en büyük ve can alıcı farkıdır. Bunların yanında Crovu'dan alınan bir takipçi sizi bir fenomen haline getirir çünkü Crovu her zaman gerçek kişilerden oluşan takipçileri size göndermeyi tercih eder. Buda elbette hesabınızın hem güvenli açısından önemlidir hem de Crovu ile fenomen olmak çok kolay diyebiliyor olmamızın da ana nedenidir diyebilirim. Elbette bu konuyu bilenler arasında ise herkesin aklında bir soru işareti vardır. O da ya azalma olursa Crovu belli bir garanti süresi boyunca azalan takipçileri dünya geneli takipçi ile sayı sürekliliği açısından takviye yapmayı da elbette yine sizler için kabul eder. Çünkü Crovu için en önemli şey kazanç değil müşterinin mutlu ve memnun bir şekilde hizmeti alması yönündedir. İşte bu yüzdendir ki benim önerim Crovu'dur. Ayrıca, Kurumsal firmalar, Crovu'nun Web Tasarım ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerinden de kolayca yararlanabilir.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek