Reklamlar
Gündem 2020-10-27 04:18:37 Karakaya

Uçak Yolculuklarının Tadını PlusFly İle Çıkarın

Uçak Yolculuklarının Tadını PlusFly İle Çıkarın

PlusFly sektörde hizmet vermeye başladığı günden bu yana en uygun fiyatlı uçak biletlerini müşterilerine sunmayı hedefliyor. Yüzlerce hava yolu firmasının sunmakta olduğu uçuş seferlerini bir kaç adımda kolayca listeleme imkanı veren PlusFly son derece geniş bir veri tabanına sahip bir bilet satış sitesi olarak kullanıcılarına en uygun uçak biletini bulma konusunda yardımcı oluyor. Kullanıcıların tüm uçuşlarını en hesaplı şekilde gerçekleştirmesini amaçlayan PlusFly aynı zamanda dönemsel olarak üyelerine özel kampanyalar da düzenliyor. PlusFly üyeleri ucuza bilet kampanyaları hakkında düzenli olarak bilgilendiriyorlar. Böylece kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabiliyor ve en uygun fiyatlarla uçak bileti satın alma avantajlarından yararlanabiliyorlar. 

Ucuz Uçak Bileti Almak Artık Çok Kolay

Uçak biletleri eskiden yüksek fiyatları ile ön plana çıkıyor ve bu nedenle havayolu ile seyahatler günümüzdeki kadar yoğun ilgi ile karşılaşmıyordu. Günümüzde ise bu alanda faaliyet gösteren pek çok farklı firmanın olması ve diğer nedenlerden dolayı uçak bileti fiyatları zaman zaman otobüs biletlerinden bile daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihinin belli olduğu durumlarda birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi olarak büyük ölçüde kazançlı oluyor. 

PlusFlyf Pegasus İletişim ve PlusFly THY İletişim numaraları da uçak bileti satın almak isteyen kişilere 7/24 aralıksız olarak hizmet veriyor. Pegasus iletişim numarasını arayan kişiler; uçak bileti satın alma, uçak bileti değiştirme, bagaj ve yemek ekleme gibi tüm işlemleri tek bir telefon ile gerçekleştirebiliyorlar. Bu işlemler için kullanılmakta olunan telefon operatörünün ücretlendirmesi dışında herhangi bir ücret ödenmesi söz konusu olmuyor. Telefon ile yapılmakta olan işlemin ödemesi de güvenli tuşlama sistemi kullanılarak yapılabiliyor. Pegasus Havayolları ülkemizde uygun fiyatları ile yolcularına ucuz seyahat edebilme şansı tanıyan ve Low cost olarak çalışan en önemli firmalar arasında yer alıyor. Low cost anlayışını benimseyen hava yolları kendi inisiyatiflerini kullanarak fiyatlarını daha uygun hale getirebilmek için bagajsız seyahat alternatifinin yanı sıra uçak içerisinde yiyecek gibi bazı hizmetlerin ekstra olarak fiyatlandırılması yolunu da tercih edebiliyorlar. Pegasus Havayolları Türkiye’nin ilk özel havayolu şirketi olup Sabiha Gökçen havalimanı merkezli olmak üzere iç hatlara ve dış hatlara zamanında kalkış politikasıyla hem kısa hem de orta uzaklıktaki hatlarda diğer havayollarına kıyasla daha uygun fiyatlı ulaşım imkanı veriyor. 

Türk Hava Yolları hem Türkiye’nin hem de dünyanın önde gelen havayolu markaları arasında yer alıyor. Uçuşlarındaki kalitenin yanı sıra çok yönlü destinasyon seçenekleri ile de oldukça popüler olan Türk Hava Yolları hizmetleri ile sektörün öncü isimlerinden biri olarak anılmaya devam ediyor. PlusFly THY İletişim numarasını arayan müşteriler uçak bileti satın alma ve bilet değişikliği yapma gibi işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar. Çağrı merkezinde görevli ve alanlarında uzman PlusFly yetkilileri ile görüşerek kişisel tercihlerine en uygun olacak şekilde hem ucuz ve promosyonlu hem de kampanyalı biletleri kontrol edebiliyor isterlerse tercihlerini Business biletlerden yana da kullanabiliyorlar. PlusFly bilet hattı Türkiye’de tüm sabit ve mobil operatörler tarafından yerel arama ücretlendirmesine tabi tutuluyor. 

Siz de uçak yolculuklarınızda gidiş - dönüş ucuz uçuş keyfini yaşamak için bilet almadan önce çok sayıda farklı alternatifi PlusFly web sitesinden ve mobil uygulamasında görüntüleyebiliyor ve en ucuz uçak seferleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. PlusFly ayrıcalıkları sayesinde yurt içi ve yurt dışı uçak yolculuklarınızdan önce erken rezervasyon, promosyon bilet ve indirimli uçak bileti avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Çağrı merkezi, mobil uygulama ve web sitesi aracılığı ile tüm işlemleriniz ve sorunlarınız ile ilgili olarak PlusFly ile 7/24 iletişime geçebiliyorsunuz. 

PlusFly; hem iç hat hem de dış hat uçak bilet rezervasyonlarını dünyanın en hızlı ve en güvenilir rezervasyon sistemi olarak kabul edilen Amadeus rezervasyon sistemi üzerinden online olarak gerçekleştiriyor. Ve müşterilerinin bilet rezervasyonlarını tamamlıyor. Müşterilerinin aldıkları biletleri zamandan da tasarruf etmelerini sağlayabilmek için sms yoluyla cep telefonlarına ve e-mail adreslerine en kısa süre içerisinde ulaştırıyor. PlusFly müşterilerine tüm uluslararası havayollarının biletlerine ulaşma imkanı veriyor. Ayrıca yerel havayolu şirketlerinin de satış acentesi olarak hizmet çıtasını daima üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. 

PlusFly’ın uçak bileti sorgulama sistemi sayesinde iç ve dış hatlara yapılacak yolculuklarda en ucuz uçak biletini bulmak sadece saniyeler sürüyor. PlusFly’ın sistemi sayesinde hem yurtiçi hem de yurt dışı uçuşlar dünyadaki tüm hava yollarının sunduğu seçenekler arasında güncel fiyatları ile görüntülenebiliyor ve online olarak satın alınabiliyor. Bunun için yalnızca kalkış yapılacak hava alanının, iniş yapılacak havaalanının ve yolculuk tarihinin sisteme girilmesi yeterli oluyor. 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek