Reklamlar
Teknoloji 2015-10-19 19:58:15 Karakaya

Ücretsiz Uygulama İndirme Programı

Google Play Store ve İos Store gibi mobil uygulama marketlerinde binlerce oyun ve program bulunmakta bunların hepsini kullanmak imkansız fakat olmazsa olmaz uygulamalar ve eğlenceli vakit geçirmek için birbirinden güzel oyunlar var. Bütün bu uygulama ve oyunlara ücretsiz olarak hepsine ulaşamıyoruz, fakat bazılarına artık ücret ödemeden sahip olabilirsiniz bunun için Alternatif android marketlere yönelebilir yada Mobogenie uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Uygulama Nasıl İndirilir?

indirpop.com sitesi üzerinden öğrendiğimiz bilgilere göre mobogenie uygulaması içerisindeki android markette bulunan uygulamaların tamamı ücretsiz, bu uygulamalar arasında Google Play içindeki yüzlerce ücretli uygulamalarda dahil.

Mobogenie Android İndir

Mobogenie programını kullanmak oldukça kolay ister bilgisayarınıza kurun isterseniz mobogenie apk dosyasını telefona indirerek direk kullanmaya başlayınız. Ayrıca Mobogenie içinde Telefonu bilgisayara bağlayarak optimizasyon işlemleri, Cihaz yedekleme ve hızlandırma gibi bir çok işlemi yapmak için çok sayıda araç bulunmakta. Kaynak: Program indir

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek