Reklamlar
Gündem 2017-01-11 14:46:38 Karakaya

Üsküdar Belediyesi Tartışmaları Sonlandırdı Kedi Evi Kurdu

Sosyal medya'da yayınlanan video'da kedi kulübesi yüzünden çıkan tartışmada bir çok sosyal medya kullanıcısı kedi kulübesine karşı olan vatandaşlara tepki göstermişti. Görüntüleri inceleyen Üsküdar Belediyesi tartışmanın yaşandığı yere kedi evi kurdu. Sosyal medya da Üsküdar Belediyesi yaptığı bu davranış takdir topladı.

İstanbul Üsküdar'da yoğun kar nedeniyle kedilerin üşümemeleri için kedi evi kurmak isteyen gençlere mahalleden iki kişi saldırmıştı. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Üsküdar Belediyesi bu olay üzerine sokağa dün akşam özel bir kedi evi kurdu. Belediyenin tavrı sosyal medyada büyük destek gördü.

KARLI VE SOĞUK GÜNLERDE KEDİLERE SICAK BİR EV

Karlı günler geçiren İstanbul'da Üsküdar'da sokakta soğuktan üşüyen kediler için yuva yapmak isteyen gençlere mahalleden iki kişi saldırmıştı. Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu olay üzerine Üsküdar Belediyesi de harekete geçti.

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ TAKDİR TOPLADI

Belediye ekipleri olayın yaşandığı sokağa dün gece özel yapılmış büyük bir kedi evi götürdü. Belediyenin bu tavrı yine sosyal medyadan hayli yoğun destek gördü. Olayın kahramanı genç kız sosyal medya hesabından "Polis geldi, bize saldıranlar ne kadar hayvansever olduklarını anlattılar. Şu an hallolmuş görünüyor. Teşekkürler herkese." diye yazdı. Ardından belediyenin kedi evi getirdiği videoyu paylaşıp "Belediye kedi evi getirdi, mutlu son." dedi. Belediye ekipleri kediler için mama da bıraktı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek