Reklamlar
Hayat 2018-05-04 18:22:50 Karakaya

Uzun Dönem Araç Kiralamada Tek Adres

Araç kiralamak son dönemlerde insanların en fazla ihtiyaç duyduğu hizmet sektörlerinden birisi halline gelmiştir. Birçok kişi günlük ya da haftalık olarak kısa dönemli araç kiralamak istese de aynı zamanda aylık ya da yıllık süre bazında uzun dönemli araç kiralama sektörü de oldukça fazla ilgi gören bir hizmet alanı olmaktadır. Uzun dönem İstanbul araç kiralama alanında ise tek adres Reis Bireysel Kiralama firmasıdır.

 

Müşterilerine Her An Destek Veren Araç Kiralama Firması

 

2.000'den fazla araç seçeneği ile müşterilerine araç kiralama hizmeti sunan Reis Bireysel Kiralama firması, İstanbul uzun dönem araç kiralama konusunda müşteri memnuniyetini benimseyen ve uzun dönem araç kiralamada tek adres haline gelen bir firma olmaktadır. İstanbul içerisinde ya da diğer tüm Türkiye illerinde uzun dönem araç kiralama hizmeti sunan araç kiralama firması, müşterilerine en az 6 ay en fazla ise 12 ay araç kiralamaktadır.

 

Sıfır kilometre ve son model araçlar ile hizmet veren Reis Bireysel Kiralama, aynı zamanda müşterilerine web desteği ile canlı teknik destek imkanı da sunmaktadır. Firmanın bu hizmeti sayesinde müşteriler firmadan 7/24 teknik destek talep edebilirken aynı zamanda uzman kadro ile gerekli yardım ve müdahaleler de müşteriye ulaştırılabilmektedir.

 

Hizmet Alanı Sınırsız

 

Ankara merkezli olmakla birlikte İstanbul yıllık araç kiralama başta olmak üzere tüm Türkiye illeri genelinde uzun dönem araç kiralama hizmeti veren Reis Bireysel Kiralama, hizmet alanını sadece Ankara ve İstanbul illeri ile sınırlı tutmamakla birlikte müşteri isteğine bağlı olarak ülkenin dört bir yanına araç teslimatı yapabilmektedir. Her model aracın bulunduğu firmada aynı zamanda 2.000'den fazla araç modeli arasında seçim imkanı sunulmaktadır.

 

Reis Bireysel Kiralama şirketini tüm illere teslimat hizmeti sunarken aynı zamanda müşterilerine vermiş olduğu 7/24 teknik destek hizmeti sayesinde tüm illerde onarım ve bakım hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Otomotiv sektöründe büyük bir tecrübenin yanı sıra aynı zamanda Opel yetkili bayı ve yetkili servisi olan Reis Bireysel Kiralama, uzun dönem araç kiralamada tek adres haline gelmiş uzman bir araç kiralama şirketidir.

 

Araçların Tüm Masrafı Firmaya Ait

 

2.000'den fazla model seçeneği ile uzun dönem araç kiralama hizmetini kurumsal bir hizmet anlayışı doğrultusunda uzman kadrosu ile sunan Reis Bireysel Kiralama, en az 6 ay en fazla ise 12 ay süre zarfları içerisinde kiraladığı araçların motorlu taşıtlar vergisi, ÖTV, onarım, muayene, ruhsat giderleri, sigorta ve kasko gibi tüm giderlerini kendisi üstlenmelidir ve bu tür araç giderleri hakkında müşterilerine herhangi bir talep sunmamaktadır. Reis Bireysel Kiralama firmasından araç kiralayan müşteriler sadece araca yakıt almak ile yükümlü olmaktadır. Bu husus dışındaki tüm araç işlemleri firmanın sorumluluğu altında olmaktadır.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek